Veselība

Squeeze Station – viedokļi, komentāri, cena,

Šajā kategorijā šķiet noderīgi aksesuāri, kas padara mammas dzīvi vieglāku, interesantāku un pat jautri. Šodien ir viņas varonis – iepakotājs zīdaiņu pārtika, ko mēs bija teicis Vera Averyanova

Es nekad neesmu redzējis tādas ierīces, kas saviem draugiem, tāpēc es tiešām gribēju zināt vairāk par šo sistēmu iepakojumā.. Es jautāju Faith man pateikt, kāpēc jums ir nepieciešams fasētāju un kā tā darbojas. Tāpēc nedomāju, ka reklāmas, mēs centāmies jums. Bet uz lapas Faith in Instagram tomēr, izskatās, tur ir daudz noderīgas lietas. Un, ja jūs nolemjat iznomāt staciju, pārliecinieties, ka man pateikt, ko viņš uzzināja par to no manis -. Ticība dos jums 10% atlaidi

Tagad Patīkamu lasīšanu un viņa lasa līdz

vēlaties būt pilnīgi pārliecināti, ka jūsu bērns ēd? Tad izgudrojums: sistēma vai fasētājs iepakojumu zīdaiņu pārtika no Infantino

Kas ir punkts

biezeņi, kokteiļus, jogurts.? , kurā mana mamma liek sevi mājās, dārzeņiem, augļiem un ogām no vecāsmātes gabala, izmantojot šo ierīci, uz dažām minūtēm, iepakotas vienreizlietojamā somas un mīkstu pudeles.

 

Kā tas strādā?

Izmantojot iepakošanas stacijā, maisos doy-pack (118мл) vai mīkstu pudeles (130ml). Pudele un soma ir vienlīdz viegli savienot uz staciju.

Kāpēc būtu kāds to izmantot?

0 Jums izvēlēties tikai tos produktus, kas atbilst jūsu bērnam, un uzrauga procesu vārīšanas misu tos, sajauc pareizos produktus, tādās proporcijās, ko vēlaties. Jūs varat domāt par daudz viņu pašu receptēm, kas ir tikai ideāls, un jūsu bērns būs mīlestība, izveidot dažādus ēdienus, kas jums nebūs atrast gatavus kartupeļu biezeni.

0 Ir pienācis laiks, lai pirmais barošanas? Tad iepakotājs izglābs tevi. Bērni var barot tieši no pudeles vai maisā, nospiežot viegli, un ar to palīdzību karoti padomus Infantino.

0 bērns ir vecāks, jūs varat dot stends up maisiņš ir visnoderīgākais mājās jogurtu uz skolu. Ārēji viņš neatšķiras no tā, kas pārdod veikalos, neviens lūgs bērnam: “? Kas ir tas”. Ārēji neatšķiras, bet saturs … ir vienmēr un visur dēls vai meita būs pilnīgi droša ziņā nav “piedevu-konservantiem, krāsvielām” noderīga un mājās gatavotu ēdienu.

0Можно līdz pastaigāties, lai apmeklētu, uz klīniku un barot bērnu. Tas nav get netīri, ne bērnam, ne mātei. Ēdieni, ka parasti mēs izmantojam “izejas”, garantija, ka kaut kas nav noplūde, nebūs augsne soma nē.

0 iecerētas Bērni ēd to, ko reklamē un pārdod krāsains iepakojumu lielveikals, kad ir grūti, lai viņam ēst biezpienu no plāksnes, tādas pašas preces, kas krāsains iepakojuma. Ir risinājums – iepakot to par piecelties maisiņš, stick spilgti uzlīmi un dot nervozs. Daudz bērni ir tikai smieklīgi no iepakojuma no iepakotāja Infantino, viņi uztver to kā spēli, tāpēc pastiprināta ēstgriba ir garantēta.

0Многие patīk darīt vasaras mājasdarbu, jo vasarā daudzi noderīgi un garšīgi dārzeņi, augļi un ogas. Packer “Infantino” ir vēl viens veids, kā saglabāt vitamīnus ziemai. Crush ogas blenderī vai mašīnā, sajauc ar cukura smiltīm vēlamajās proporcijās, pack mērce partijas un sasaldēšanas. Lūk vitamīns maksa ziemā tējai un pankūkas vai visu dabisko papildināšanas ar krējuma sieru.

0Тем kuri uzraudzītu savu diētu un skaitlis, ievērot pareizu uzturu, iepakotājs ir arī noderīga. Jūs varat dot no mājām gardas un vieglas uzkodas kādā smoothie vai biezpiena desertu.

Sistēma iepakojums zīdaiņu pārtika Infantino ietver virkni palīgiem mamma, no kuras jūs varat izvēlēties vienu vai vākt visu series:

1. Station iepakojumu zīdaiņu pārtika Izspiest stacijas.

2. Pudele ir lietojama Turētājs saspiest pouch (tilpums 130 ml). Jūs varat aizpildīt savu pudeli ar rokām vai izmantojot “Station paketi zīdaiņu pārtikas saspiest stacijas”. Soft pudele ir viegli piepildīt un arī viegli tīrīt, to var uzglabāt saldētavā.

3. Soft maisos, kuros screw cap saspiest maisiņi (tilpums 118 ml). Šī soma var piepildīt ar staciju paketi zīdaiņu pārtika Squeeze stacijas. Maisiņi sterilizē ražošanas procesā, tāpēc tie ir paredzēti vienreizējai lietošanai. Rakstiet uz maisiņu izgatavošanas datumu, kompozīcijas biezeni vai pielīmēt smieklīgi uzlīmes bija interesanti bērnam

4. Spoon – galva Pāris Karotes. Karotīti pielikums tiek uzskrūvē snīpi somas un pudeles Infantino. Bērniem, kas mīl ēst no karotes!

5. Kauss – tvaikonis tvaika un Smush. Šajā Cup jūs varat gatavot dārzeņus mikroviļņu krāsnī, un, izmantojot presi, lai sasmalcina tos biezeni. . Nekavējoties Izmantojiet pagatavotu biezeni vai uzglabāt ledusskapī pēc jūsu pieprasījuma

Un vēl viens ļoti svarīgs fakts par Infantino produktiem: somas doy-pack un visas sērijas piederumu barot sertificēta Eiropa kā trauki bērniem līdz 3 gadiem.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...