Jaunumi

Provocative Gel – viedokļi, komentāri, cena, Latvija,

Sveiki, mans vārds ir Eugene, un es esmu laimīgs sieviete. Man ir bijuši precējušies 5 gadus, un mans vīrs arī. Bet pēdējā laikā seksa ir kļuvusi tik mehāniski, ka vairs dot baudu. Fakts ir tāds, ka pirms laulībām mums bija attiecības 3 gadus un visu kaislību palicis bezrūpīgu bakalaura dzīvi. Nav pat kaislība, un iespēja. Un tagad, mēs esam jauni, skaisti, mums ir skaists dēls, bet dzimums kļuva mīlīgs un neinteresantas.

Protams, visi noslēpumi sieviešu žurnāli darbu, bet ne uz ilgu laiku. Tāpēc es biju spiests doties uz ekstrēmiem pasākumiem, un ieguva gēla “Provokācijas”. Pateicoties viņam, es varu lepni sauc sevi par laimīgu sievieti.

Kas ir želeja “Provokācija”, un kāpēc to iegādāties

Gel “Provokācija” ir stimulēt krēms, kas ļaus paildzināt seksuālo aktu un padarītu to vēl spilgtākas sajūtas abiem partneriem. Cilvēkam tas rada efektu pagarināt, bet sievietēm tas ir nelaimes gadījums. Priekšrocības jūs varat rēķināties, bet šeit ir daži no tiem:

 1. Krēms palīdz viegli sasniegt orgasmu.
 2. Sieviete varēs sajust to, ko vairāku orgasms.
 3. Regulāra lietošana ir jāstimulē un palīdz partneris vieglāk sasniegt virsotni baudu.
 4. Uzlabo jutīgumu erogēnās zonas.
 5. Ievērojami palielina varbūtību prieku kopā ar partneri.
 6. Tauku darbojas uzreiz pēc uzklāšanas.
 7. OL>

  Ņemot vērā iepriekš minētās priekšrocības minēts, vēlme iegādāties gēla “Provokācijas” notiek katram inteliģentu sievieti. Man padevās šai vēlmei, un nav nožēlojis.

  Kāpēc sievietes jūtas prieku normālas dzimumakta laikā

  Diemžēl, tas nav nekas neparasts, ja partneris saņem baudu no seksa, tajā laikā, kad partneris nevar sasniegt beigām. Iemesli tam ir daudz, un tas bieži vien nav pat partneri. Saskaņā ar statistikas datiem, tikai 11% sieviešu tiešām patīk sekss katru reizi, kad tas notiek. Pārējais ir banāla ciešanas. Kāpēc tas notiek?

 • 45% sieviešu ir par par savām emocijām. Augsta stress, psiholoģiskais stress un nogurums nevar atpūsties, līdz gada beigām. Dzimumakta notiek, it kā ar to, galvenais, ka vīrs bija apmierināti.
 • 31% sieviešu uzskata, ka nav piemērots ar savu regulāru partneri. Protams, šādi spriedumi ir tiesības pastāvēt. Bet visos seksologu apgalvot, ka jebkurš pāris var piedzīvot virkni jūtas seksa laikā. Protams, ja šīs sievietes ir vienreizējs savienojums pusē, būs apmierināti. Bet tas darbojas pavisam citu faktoru: adrenalīns, jaunu partneri, bailes un ekstrēms. Ar noteikto attiecībās, viss šķiet svaigs, un tā ir domas par nesaderību.
 • 16% nespēj pilnībā atvērts pat ilgtermiņa attiecības. Diemžēl, tas nav nekas neparasts, lai meitenēm pārāk kautrīgs izģērbties priekšā savu partneri, ir sekss zem segas un bez gaismas. Protams, iemesli ir arī daudz: neapmierinātība ar skaitli, dabas kautrība, mazvērtības kompleksu. Bet šie faktori ir ļoti slikti ietekme uz dzimuma, jo tas neļauj partneriem izmēģināt kaut ko jaunu.
 • 8% sieviešu ir auksts vai cieš no Anorgazmija. Te, šķiet, ka nekas palīdzēt. Bet katrs sniega karaliene jūs varat atrast savu pieeju.

Intimate želeja “Provokācija” palīdz risināt šīs problēmas vienā mirklī. Galu galā, sieviešu orgasma trūkums ir ļoti kaitīgs emocionāli un fiziski. Pat iespēja iegūt grūtniecība atkarīga ģērbšanās orgasms.

sastāvs un forma izsniegšanas

Ko piesaistīts man želeja “Provokācijas” ir kompozīcija. Tā ietver tikai dabiskas sastāvdaļas, kas ražotājiem dod priekšroku paturēt noslēpumā. Bet es izmantoti, lai ticēt vārdam, un testa faktiski apstiprināja dabas līdzekļiem. Alerģiska reakcija ir, jo darbības joma ir diezgan intīms, želeja neizraisīja. Krēms ir patīkama smarža un tekstūru.

izlaides forma tipiska želejas un krēmi. Parasti plastmasas caurule ar vāku.

Uzklāšanas metode gela

Lietošanas instrukcija gel “provokācija” ir tikpat vienkārša kā jebkurā smērviela. Visa problēma sievietēm ir iepriekš satraukt partneri. Kā? Šeit ir gadījums katrā. Un tad gaismas masāžas kustībām uzklājiet krēmu uzcelt gailis. Šī manipulācija ir svarīgi pavadīt vismaz 10 minūtes pirms dzimumakta, tad želeja varētu absorbēt. Tādēļ, pēc pieteikšanās, jūs varat ļauties priekšspēles, lai būtu gatavi gaidāmo prieku.

Beidzoties noteiktā laikā, jūs varat ļauties kaislībām un turpinātu tieši uz dzimumu. Pēc pāris minūtēm ierasts ķermeņa želeja kļūs efektīvāka, kas palielinās ar katru minūti. Tas seksuāla darbība būs ilgāk nekā parasti, un būs daudz gaišāks.

Personīgā pieredze un atzinumi

Protams, es nopirku to “Provokācija”, izpētot atsauksmes no apmierināti klienti. Man jāsaka, man nebija sajaukt ar to, ka 99% no tiem bija pozitīvs. Tāpēc es pasūtīts bez domāšanas, un tagad varu droši uzrakstīt atsauksmi.

 1. Pirmkārt, es biju ļoti apmierināts ar lietošanas ērtumu. Lai ir vīrs, es esmu spējīgs, tāpēc vienkārši piemērot gela viņam uz seksuālo orgānu, bet mēs bijām aizņemti ar skūpstiem un provizoriskiem glāstiem.
 2. Otrkārt, ietekme uz gela mēs jutos pilnīgi par pirmo pieteikumu, un tā progresīva darbība var būt tikai laimīgs. Tagad sex ir kļuvis mums tāds pats kā pirms 8 gadiem.
 3. Treškārt, šī ir lieliska iespēja, lai aizsargātu laulātos no laulības pārkāpšanu un laulības sadalījumu. Jo mēs gribam viens otru, kā agrāk, un ne tikai smadzenes, bet arī ķermeni.
 4. OL>

  Kopumā želeja “Provokācija” tikko mani ļoti laimīgs sieviete, un mans vīrs spīd, jo katru vakaru spēj dot man orgasmu, izmantojot mūsu mazā noslēpumu.

  Kur nopirkt gēla “Provokācijas” un cena

  Pirkt želeja “Provokācija” labāks autorizētais dīleris, lai izvairītos no viltojumiem. Cena ir aptuveni 2000 …, bet jūs vienmēr varat saņemt uz akcijas no ražotāja un iegādāties preci par puscenu. Bet pat tad, ja krājums ir beidzies, nav taupīt. Tā laimes cena ir daudz augstāka nekā par noteiktu naudas summu.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...