Provocative Gel – viedokļi, komentāri, cena, Latvija,

Sveiki, mans vārds ir Eugene, un es esmu laimīgs sieviete. Man ir bijuši precējušies 5 gadus, un mans vīrs arī. Bet pēdējā laikā seksa ir kļuvusi tik mehāniski, ka vairs dot baudu. Fakts ir tāds, ka pirms laulībām mums bija attiecības 3 gadus un visu kaislību palicis bezrūpīgu bakalaura dzīvi. Nav pat kaislība, un iespēja. Un tagad, mēs esam jauni, skaisti, mums ir skaists dēls, bet dzimums kļuva mīlīgs un neinteresantas.

Protams, visi noslēpumi sieviešu žurnāli darbu, bet ne uz ilgu laiku. Tāpēc es biju spiests doties uz ekstrēmiem pasākumiem, un ieguva gēla “Provokācijas”. Pateicoties viņam, es varu lepni sauc sevi par laimīgu sievieti.

Joanna Michelle Thomas Thomas
About Joanna Michelle Thomas Thomas 229 Articles
Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.