Jaunumi

Provocative Gel ā€“ potences želeja, cena, kur nopirkt,

SievieÅ”u seksuālā neapmierinātÄ«ba ir reāla problēma, kas ietekmē sievieÅ”u veselÄ«bu un labsajÅ«tu ikdienā. Ja jÅ«s vēlaties visas jÅ«su intÄ«mo pieredzi ar partneri bija aizraujoÅ”s un droÅ”a jums abiem, un smērvielas var uzlabot seksa kvalitāti un aizsargātu no kairinājumu un diskomfortu dzimumakta laikā.

Problēma ar seksa attiecību provokatīvā želeja

Ja esat noguris no problēmām seksuālā jomā, jÅ«s varat palÄ«dzēt želeja-smērviela ā€œProvokācijasā€. atzinumi sievieÅ”u parādÄ«t reālo efektivitāti Å”o produktu. Laika gaitā, kaislÄ«ba pāriem var izbalināt prom. Un tas var bÅ«t tÅ«kstoÅ”iem iemeslu:. Personiskās problēmas, dzimÅ”anas bērnu, dažādas stresa situācijās

Å ie faktori ietekmē samazināts libido pakāpeniski. To ietekme ir uzkrāti, un galu galā izzÅ«d dzimumtieksme. Sievietei ir atrisināt daudz vietējo un darba problēmas, bieži domas par intÄ«mo un kaislÄ«gas mÄ«las izbalināt vērā fona. Å Ä« situācija kļūst iemesls slikta veselÄ«ba, parādÄ«Å”anās jÅ«tām seksuālās nepietiekamÄ«ba.

Daudzas sievietes cieÅ” no seksuālās neapmierinātÄ«bas un zemu libido, lai gan tie var mÄ«lēt savu seksuālo partneri. Bieži internetā uzdod jautājumu: ā€œKā lai palielinātu dzimumtieksme un justies kā Ä«sta sievieteā€ Viens no risinājumiem ir izmantot želejas ā€œprovokācijuā€, par sievietēm.

faktisko klientu viedoklis saka, ka viņi novērtē Å”o rÄ«ku kvalitāti. SvarÄ«gums seksuālās pusē attiecÄ«bas starp vÄ«rieti un sievieti nevar pārvērtēt. Tomēr tas ne vienmēr ir iespējams pilnÄ«bā izbaudÄ«t tuvÄ«bu, un nākt palÄ«gā mÅ«sdienu augstas kvalitātes instrumentus. Problēma ar zemu libido un stÄ«vuma seksu ar vecumu, tikai pieaugs. Ārsti un seksologu apgalvo, ka problēmu var atrisināt, izmantojot mÅ«sdienÄ«gus lÄ«dzekļus intÄ«ms.

Vispārīgi apraksts provokatīvā Gel želeja

Smērvielas nodroÅ”ina komfortu un aizsardzÄ«bu dzimumakta laikā. ArÄ« palÄ«dz uzlabot maņu uztveri seksa laikā, kam ir pozitÄ«va ietekme uz seksuālo dzÄ«ves kvalitāti. Ar smērvielu plankumi var viegli noņemt ar Å«deni. Tā satur glicirizāts dipols, kas pazÄ«stams ar savu pretiekaisuma efektu.

Compatible ar prezervatÄ«viem. To var izmantot gan laikā, dzimumakta, un kā smērvielu ar dažādām seksa rotaļlietas: vibratoriem, dildo. Nesatur parabēnus. Ir pikanta, saldu pÄ«rāgu garÅ”u.

Tekstūra Provokatīvs želeja

Lubrication ir ļoti lÄ«dzÄ«gs maksts Ŕķidruma no viedokļa tekstÅ«ras. Tā ir paredzēta sievieÅ”u dzimumorgānu un palÄ«dz padarÄ«t jÅ«su seksuālo dzÄ«vi daudzveidÄ«ga un aizraujoÅ”a. Termins ā€œsmērvielaā€ nāk no latīņu ā€œwetā€ (Å«dens). Gēls ir paredzēts, lai samazinātu berzi seksa laikā. Å is rÄ«ks nav krāsas, bet ir patÄ«kama smarža, un nerada diskomfortu, lietojot.

Properties Smērvielu ā€œprovokācijaā€

IntÄ«mpreces želejas bieži dēvē arÄ« par citu eļļoÅ”anas vielām. Å is vārds ir vairākas nozÄ«mes, un viens no tiem ir ā€œviela maksts eļļoÅ”anu, seksa želejaā€. Tāpat kā lielākā daļa Ŕī veida produktu, želeja ā€œProvokācijaā€ ir produkts bioloÄ£isko izcelsmi. Tās galvenās sastāvdaļas ir dabiskas un sintētiskas vasks.

Protams, mērÄ·is jebkuru intÄ«mo gēlu ir sagatavot Ä·ermeni un dzimumorgānus pilnÄ«bā seksu, lai dotu jums iespēju baudÄ«t to. Tomēr Å”is gels ir ne tikai smērviela seksuālo arousal. Tā bieži notiek, ka brīžos, seksuālās tuvÄ«bas par jutÄ«gām gļotādām parādās nelielas plaisas un kairinājumu. Å ajā gadÄ«jumā ir svarÄ«gi, vēl noderÄ«ga Ä«paŔība gela: tas aizsargā jutÄ«gu un maigu ādu no bojājumiem, radot aizsargājoÅ”u slāni, kas rada barjeru pret infekcijām un baktēriju vidē. Antibakteriālās property ir raksturÄ«ga smērviela gēla ā€œprovokācijaā€. atzinumi par sievietēm, kas jau ir izdevies izmantot, apstipriniet to. Tas dod iespēju atraisÄ«t pat gultā.

Comfort Provokatīvs Gel

NozÄ«mÄ«gs aspekts no dzimuma. Mēs nedomāju mÄ«kstiem gultas vai romantika pie tropu pludmalē zem serenāde. Ar komfortu mēs saprotam, ka nav sāpes, ko izraisa berze. Å ajā gadÄ«jumā, smērviela želeja palielina komfortu, pateicoties mitruma un novērstu diskomfortu. Daudzas sievietes jau atrisinātas savas seksuālās problēmas, izmantojot mÅ«sdienu rosinoŔāku smērvielas. Å Ä« intÄ«mā lubrikants zāles nav kontracepcijas. Uz gēla ā€œprovokācijaā€ nav nepiecieÅ”ams, lai medicÄ«niskiem nolÅ«kiem, jo ā€‹ā€‹sastāvdaļas ir pilnÄ«gi dabiskas izcelsmes.

Kontrindikācijas

Gel ā€œProvokācijaā€ nav kontrindikāciju, un ietver tikai dabiskas sastāvdaļas. Ir svarÄ«gi saprast, ka smērvielas nav kontracepcijas un nav tādas paÅ”as funkcijas. Bet eļļoÅ”anas želeju var droÅ”i izmantot, piemēram, ar visiem prezervatÄ«vu veidiem. Cream-želeja ā€œProvokācijaā€, saskaņā ar sievietēm, kas lieto to, neizraisa alerÄ£iju.

Ar intÄ«mās eļļoÅ”anas gela kompozÄ«cija sievietēm

Synthetic vasks ir galvenā sastāvdaļa Ŕīs gēla. Bet, lai nodroÅ”inātu lielāku mitrumu un uzturēt gaismas tekstÅ«ra ir maksts satur arÄ« Å«deni. Tā ir galvenā sastāvdaļa smērvielas ā€œprovokācijaā€. Tas ir pilnÄ«gi droÅ”s veselÄ«bai, tas ātri žūst. Vispār, jo vairāk Å«dens intÄ«mo želeja satur, jo biežāk bÅ«tu jāizmanto ilgumu efektu.

otrais komponents lubrikanta ā€“ glicerÄ«nu, ar mitrinoÅ”u Ä«paŔībām. Turklāt, tā satur vielas, kas, barojot ādu un mÄ«kstina to.

BÅ«tiska sastāvdaļa no eļļoÅ”anas gela ir neliels daudzums stimulējoÅ”a lÄ«dzekļa: maisÄ«jums piparmētru un kofeÄ«nu. Abi komponenti dod patÄ«kamu smaržu uz lubrikantu. AÄ£ents nedaudz kairina gļotādu, tāpēc tie kļūst jutÄ«gāki sajust pilnÄ«gu baudu dzimumakta.

Ferments hyaluronidase ir vēl viens komponents. Tā ir antiseptiskas Ä«paŔības un aizsargā gļotādu, radot kārtiņu. Tādējādi smērviela ā€œProvokācijaā€ nodroÅ”ina komfortu un aizsardzÄ«bu. Gel ā€œProvokācijasā€, saskaņā ar reālajām sievietēm, apstiprina tās kvalitāti un efektivitāti.

Å ajā procesā piemērotu smērvielu ražo hormonus, tādus kā seratonin, dopamin, andorin, tas ir, laimes hormonu, apmierinātÄ«bu un eiforija. Tomēr intÄ«mās želeja nav hormonu tās sastāvu. Narkotika ir pārbaudÄ«ta, jo ārstiem-ginekologiem un alergologu. Un ir pilnÄ«gi droÅ”s veselÄ«bai.

Kā pieteikties Provokatīvs Gel Gēls

Visi Lubrikanti var izmantot gan tradicionālās vaginālā seksa, un anālo. Gel ā€œProvokācijaā€ nav izņēmums. To var izmantot citiem mērÄ·iem, piemēram, lai eļļot dildo, intÄ«mas rotaļlietas un dažādas vibratoriem. Pudele tilpums ir 50 ml. Vai maz, bet pietiekami, lai nodarbotos ar seksu un izjust erotiska sajÅ«tas vismaz pāris reizes. Un izjust Ä«sta juteklisko baudu.

Tas ir ļoti viegli izmantot, un nekad nodot jums grÅ«tÄ«bas stāvoklÄ«. Tā ir jāizmanto Ŕādi: tieÅ”i pirms seksa, piemērot smērvielu uz ārējiem dzimumorgāniem. Un tas ir viss. JÅ«s varat izmantot Å”o rÄ«ku vairākas reizes, dzimumakta laikā, kā jÅ«s vēlaties. Tā ir saderÄ«ga ar dažādiem lÄ«dzekļiem, kontracepcija, tostarp prezervatÄ«vu. viedoklis želejas ā€œprovokācijāmā€ Runājot par lietoÅ”anas ērtumu.

DroŔība Provokatīvs želeja

Kad meklēt smērvielu vislabāk ir izvēlēties gēlu, kas satur nelielu daudzumu sastāvdaļu. Jo vairāk sastāvdaļu, jo lielāka ir iespēja, lai nelabvēlÄ«gu reakciju s. Jums vajadzētu arÄ« izvairÄ«ties sasilÅ”ana smērvielām, kas var izraisÄ«t sāpes un diskomfortu maksts audos. Ja smērvielas Klizma radÄ«t diskomfortu, nekavējoties pārtrauciet to lietot un konsultējieties ar ārstu. viedokļi medicÄ«nas želeja ā€œProvokācijaā€ ļoti pozitÄ«vi, un runāt par savu droŔību sievieÅ”u veselÄ«bu. Seksologu arÄ« teikt par efektivitāti eļļoÅ”anas risināt seksuālās problēmas un palielināt libido.

Patērētāju viedokļi Provokatīvs želeja

intÄ«mo gēla ā€œprovokācijaā€ izmantoÅ”ana, saskaņā ar sievietēm, ne tikai dod jums iespēju juteklÄ«gs baudu, bet arÄ« novērÅ” daudzas ginekoloÄ£iskās slimÄ«bas. Tā kā trÅ«kst normālu seksuālo arousal un pilnÄ«gu seksuālo dzÄ«vi ir kaitÄ«gs sievietēm. Ginekologi apstiprina, ka seksuālās dzÄ«ves kvalitāte ir spēcÄ«gi atspoguļojas seksuālo veselÄ«bu.

atzinumiem reāliem cilvēkiem želeja ā€œprovokācijaā€, ir jāatzÄ«mē, ka viņi varēja palielināt seksuālās dzÄ«ves kvalitāti un palielināt sievietes libido. Un tikai, lai veidotu attiecÄ«bas. Abi partneri bÅ«s apmierināti ar dzimumsakariem ar izmantojot Å”o smērvielas kvalitāti.

Kur ir iespējams iegādāties Provokatīvs želeja

Ja Jums ir jautājums par to, kur nopirkt tauku ā€œProvokācijasā€, attiecas uz tieÅ”saistes veikalā oficiālā pārstāvja vai arÄ« jÅ«s varat pasÅ«tÄ«t no izplatÄ«tājiem. Tradicionāli, dažādi douches var iegādāties, izmantojot World Wide Web. IntÄ«ms želeja ā€œProvokācijaā€, saskaņā ar pircējiem, visvieglāk iegādāties interneta veikalos, un par saprātÄ«gu cenu. Ir svarÄ«gi, lai pārbaudÄ«tu oriÄ£inalitāti produktu. Tas ir ļoti populārs starp dāmām sakarā ar augstas kvalitātes un bez blakusparādÄ«bām.

Original gels ir diezgan dārgi, bet tas ir tā vērts. Jums nevajadzētu taupÄ«t un iegādāties viltotas, kas var novest pie negatÄ«vām sekām uz veselÄ«bu. Dažreiz pāri cenÅ”as iegādāties zāles piedāvā par zemāku cenu, taču viņiem nav tādas paÅ”as sekas. Tas ir seksa lubrikants ā€œProvokācijaā€, un apvieno pieejamu cenu un augstu veiktspēju.

Grease ā€œProvokācijaā€ sievietēm spēlē milzÄ«gu lomu atjaunoÅ”anā gaiÅ”ajiem intÄ«mām attiecÄ«bām. Un saglabājis pāris, kas dzÄ«voja uz sliekŔņa ŔķirÅ”anās, jo trÅ«kst normālu seksuālo dzÄ«vi. VÄ«ri un sievas, kuri ir dzÄ«vojuÅ”i kopā jau daudzus gadus, atdzÄ«vināja pagātnes jÅ«tas, remonts jÅ«su laulÄ«bu. Tas nekad nav pārāk vēlu, lai saņemtu dzirksteles atpakaļ viņu attiecÄ«bas. Tas ir pietiekami, lai nopirktu kādu želeju ā€œprovokācijaā€.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurÅ” bauda ārkārtas gludināŔanas, riteņbraukÅ”anas un pieauguÅ”o krāsoÅ”anas grāmatas. Viņa ir maiga un radoÅ”a, bet var bÅ«t arÄ« ļoti neuzticÄ«ga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusŔķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurÅ” bija piedzēries.

Viņa paÅ”laik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurÅ” bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai bÅ«tu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...