Jaunumi

Nevainojams ir labākais epilators par sejas aprakstu, viedokļiem un ieguvumiem epilatora,

depilācijas sejai Nevainojams atrisina viena no aktuālām problēmām, daudzu meiteņu – likvidējot liekos matus no ādas. Pat mīksta un gaismas mati virslūpas, vaigiem un zoda ir traucēklis un netraucējot meitenes. Un no cietā un tumšiem matiem noteikti es gribu atbrīvoties no. Skūšanās mašīna – slikts lēmums. Efekts ilgst īsu laiku, 1-2 dienas matus atkal aug, tumšāka un biezāka. Nevainojams ir jauna ērts risinājums, kas aizstāj dārgas procedūras un regulārus braucienus uz kosmetologa.

Nevainojams depilācijas sejai: ierīces apraksts un tās priekšrocības

Flawless – epilatora par sejas formā lūpu. Šāda ierīce ir ērti lietot mājās, darbā vai uz ceļa.

Ar epilatora priekšrocības, Nevainojams:

 • ātri depilācijas āda;
 • ne sāpes procedūras laikā;
 • neprasa papildu līdzekļi, piemēram, želejas, putām un krēmi;
 • darbojas uz baterijām, tāpēc to var izmantot pat tad, ja nav izejas;
 • ierīcei ir apgaismojums, gadījumā sliktu apgaismojumu telpā;
 • ērts formāts ierīces ļauj to novietot rokassomu un veikt ar tevi;
 • noņem pat minimāli regrown un plānas mati.

Lai iegādātos epilatoru, sejas Nevainojams tikai caur uzņēmuma pārstāvjiem apdares touch. Tagad Jūs varat doties uz mājas https://obzornash.ru/flawless/, uzzināt vairāk par epilatora Nevainojams un iegādāties to.

izmantošanas instrukciju epilatora Flawless

Lai izmantotu epilatora nevainojams ļoti vienkārši:

 • attīrīs no make-up un dvieļu sausā;
 • ieslēdziet ierīci un vilkt pāri ādas rajona, no kura vēlaties noņemt matus;
 • cieši iespiediet epilatoru uz ādas, bet nav izdarīt spiedienu;
 • novērtēt rezultātus, ja nepieciešams, atkārtojiet ierīces uz problemātiskās zonas ādu.

Pēc tam, izmantojot galvas ierīci vajadzētu būt no matu un ādas ar speciālu otu, kas ir iekļauts skaidrs. Lietojot epilatoru jebkurā laikā, kā regrowth matu.

depilācijas sejai Nevainojams: lietotāju viedokļi

Kompakts un ērts ierīce epilāciju uz sejas, kas ir labs parādot starp meitenēm dažāda vecuma, šeit ir daži viedokļi par nekļūdīgu:

Olesya (26) EM>

No jaunībā es cieš ar tumšiem matiem virs augšlūpas. Tumši rupji blīvs mati uz sejas un kājām – tas ir mans “mantojums” no manas tētis. Pēc 17 gadu vecumā sāka noskūt matus virs lūpas, nebija nekādu citu līdzekļu un iespēju doties uz kosmetologa, too. Ar 23 gadu noņemt matu kosmētiku, bet tie aug atkal un atkal atpakaļ, maksāt naudu. Noguris. Es nolēmu izmēģināt epilatoru Flawless. Baidās, ka es iešu ar kairinājumu uz sejas, bet nē! Man patīk šo ierīci perfect fit. Ieteikt.

Marina (30 gadi) EM>

Es strādāju kā grima mākslinieks, cieši sadarboties ar meitenēm salonā, un es vēlos izskatīties perfekti, jo tas ir mana klienta sejas, lai tiesātu savu profesionalitāti. Ilgu laiku es biju noraizējies par gaismas pūciņa uz saviem vaigiem un par virslūpu, viņš neļāva ideāli piemērot aplauzums. Es nolēmu izmēģināt epilatoru Nevainojams un tagad jūtos daudz pārliecinātāka.

Light (18) EM>

Cool, ērti un skaisti ierīce! I like it.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...