Jaunumi

MagnuFuel – viedokļi, komentāri, cena, tas ir vērts pirkt?

Ekonomisks degvielas MagnuFuel nesen uzspridzināja interneta kopienu par tēmu, vai šo brīnišķīgo instrumentu iegāde, kas ļauj ne tikai ietaupīt degvielu, bet arī ievērojami uzlabo braukšanas sniegumu transportlīdzekļa. Bet tas tiešām ir?

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Lai beidzot saprastu situāciju, mēs analizējam šīs darbības MagnuFuel principu, ieskatieties priekšrocībām, izmantojot šo economizer, zina savu vērtību, un arī atsaucas uz atsauksmēm par ekspertu un parasto pircējiem. Jo vienīgais veids, kā sniegt atbildi uz visiem jautājumu:? FreeFuel, šķiršanās vai tīru patiesību

& nbsp;

Kas ir solīts MagnuFuel?

ražotājs economizer paziņo, ka FreeFuel jau sen bijis liels pieprasījums Eiropā un Amerikas Savienotajās Valstīs, tomēr pārbaudīt pārskatus par ekspluatācijas pieredzi ierīcēm no ārzemju autobraucējiem vēl.

Bez tam, tas tiek atzīmēts, ka ierīci var viegli ietaupīt līdz pat 20% degvielas transportlīdzekļiem, piemēram, automašīnām un kravas automašīnām, automašīnu pasažieru pārvadāšanai, motociklu, ūdens transportu, utt.

Bez MagnuFuel atšķiras no saviem konkurentiem, ka efekts no tā piemērošanas ir vienlīdz derīgs divu veidu iekšdedzes dzinējiem, attiecīgi, kas strādā gan ar benzīnu un dīzeļdegvielu.

Kā tas darbojas MagnuFuel?

ekonomisks degvielas MagnuFuel konstruktīvā plāna sastāv no diviem magnētiem, kas izveidoti, pamatojoties uz sakausējuma neodīma (Nd), dzelzs (Fe) un bors (B), kas veido augstas frekvences magnētisko lauku, spēj sašķelt molekulārā ķēdes ogļūdeņražu mazākās daļiņās tādējādi aktivizējot tās.

Saskaņā ar uzņēmuma, zaļā stilā, ogļūdeņraža maisījums reibumā temperatūras svārstību laiku pa laikam līgumu un izplešas, un atomi veido molekulu tīklu. Šī iemesla dēļ, tie nav bagātināts ar skābekli, kas noved pie samazināšanos benzīna oktānskaitli vai dīzeļdegvielas, un tā degvielas tiek pilnībā iztērēta.

Savukārt, MagnuFuell atrisina minēto problēmu, pamatojoties uz magnētiskā efektiem, grupēšanu oglekļa atomi atšķiras viens no otra.

Tādējādi, nodrošinot ievērojamu pieaugumu uz motora jaudu, palielinot tā izturību un efektivitāti, kā arī samazinātu kaitīgo izmešu daudzumu atmosfērā.

Lai pareizi izmantotu funkcijas FreeFuel vienkārši izmantot plastmasas skava, instalējiet piederumu uz caurules iesniegšanas degvielas, un tas, patiesībā, viss. Nepieciešams stiprinājuma posteņiem komplektācijā produktu, ja pasūtījums šeit:

priekšrocības economizer MagnuFuel

Pamatojoties uz vairākiem pētījumiem, ko ražotājs saka, FreeFuel ir saraksts ar pozitīvo īpašību:

  • klātbūtne momenta efekts, kas izpaužas uzreiz pēc fiksācijas ierīces;
  • ietaupījums degvielas patēriņu līdz 20%;
  • noņemot oglekļa skalu iekšpusē barošanas bloka;
  • pieaugums varas (apmēram 5 HP) un pakalpojumu dzīves dzinēja gan benzīnu un dīzeļdegvielu;
  • operācija MagnuFuel neietekmē garantiju automašīnas;
  • visbeidzot, instalējiet ierīces patstāvīgi, bez palīdzības STO.

Maldināšana vai patiesība – mēs vēl mācīties, bet vispirms mēs apskatīsim cenas FreeFuel

.

Izmaksas economizer MagnuFuel

Nekādā gadījumā nepērk MagnuFuell no nepārbaudītiem pārdevējiem. Tas, ka daži mazumtirgotāji iegādājas preces no ražotāja, tad pārdot to piepumpētām cenas, citi mēģina pārdot sliktas kvalitātes ķīniešu viltota. Lai neattiecas šāda šķiršanās, meklēt ekonomiski oficiālajā tīmekļa vietnē. Starp citu, tas ir iespējams, ka uzņēmums piedāvās Jums atlaidi, ja jūs iegādājaties produktu šeit:

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Atsauksmes par FreeFuel: šķiršanās vai ierīce patiešām strādā

Kā jau minēts, lai sniegtu pēc iespējas objektīvu vērtējumu par economizer MagnuFuell mēs atsaukties uz viedokli profesionāļu un parasto autobraucējiem.

ekspertu viedokļi

Pirms jūs izlasīt pārskatus, jūs varat izlasīt stāstu par viena īpašnieka taksometru pakalpojumu, kas visām automašīnām novietots ekonomisks un varēja samazināt ceļa izdevumus par 20%. Lasīt blogu īpašnieka taksometru “

Es esmu mehāniķis ar 10 gadu pieredzi, ka manas dzīves laikā met vienu šādu losjonu, jo ekonomisku degvielas MagnuFuel. Man jāsaka, ka līdz brīdim, kad viņa acis neredzēs oficiālos rezultātus šajā ierīcē, iesakot to pa labi un pa kreisi, nebūs.

Vienīgais, ko varu ieteikt tiem, kas vēlas, bet ir šaubas nopirkt ierīci, lai divas Neodīms magnētus, un noteikt tos ar vadu lentu īstajā vietā. Ja efekts nebūs jums gaidīt, tad justies brīvi, lai saņemtu MagnuFuell veikalā, un nē, tas ir labāk nevar riskēt.

Aleksejs Kriventsov – mehāniķis EM>

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

pirmo reizi ar kolēģiem Freefuel man nācās saskarties atpakaļ 90.gadu sākumā, kad tās cēla automašīnas no Vācijas. Tad katru otro auto karājās kā aksesuārs. Nesen man MagnuFuell jūsu Lexus LS ir ceturtās paaudzes, ietaupījumi ir uzreiz pamanāms – 3-4 litri uz 100 km. kā varu, šeit man nav ko teikt, jo sporta veids nav iet, bet spriežot pēc klientu atsauksmes mans simts, pieaugums ir vairāk nekā pamanāma.

Aleksejs Ignatyev – īpašnieks simts EM>

, kas darbojas Freefuel – fakts, bet paziņojumus ražotāja aptuveni 20% degvielas ekonomiju, šķiršanās, vai kā to tagad sauc “mārketinga triks”. Ti, laboratorijā, lai tas būtu iespējams. Tomēr praksē, rezultātā ir intervālā 10-12% (dažos gadījumos – 15%).

piemērošanas ekonomikas iekšējās dzinēja detaļas vēl nolietojas greizsirdīgs mazāku ātrumu laikā. Iespējams, man tas ir galvenais arguments, kas pamudināja izdarīt izvēli par labu MagnuFuel.

Igors Žuka – pārvaldīt servisa centrs EM>

Mūsu veikalā Freefuel pretrunā ar Bang! Mēs, savukārt, iesakām mūsu klientiem, mēs izvēlētos optimālo izmēru magnētiem saskaņā ar noteikta veida un daudzuma dzinējiem. Mums ir pilsētas vairāk nekā puse no autovadītājiem izmantot economizer, kas pats par sevi apliecina kvalitāti un efektivitāti ierīci.

Vienkārši gribēju, lai pievienotu:, īstenojot degvielas ekonomiju, nav nepieciešams, lai noteiktu skaitu ierīču vienā auto, jūs negūsiet neko. Galu galā, ir standarts, ar kuru atlase tiek veikta piederumu tieši zem jūsu automašīnu. Un es zinu vienu gadījumu, kad pircējs ir izdevies likt sešas Fries Sekojiet viņa Gazelle. Protams, labi, tā nav.

Eugene Dorošenko – darbinieks auto veikals EM> Vienu reizi man bija svarīgi bija uzlabot automobiļa braukšanas īpašībām, bet ar mūsu valūtas kursu iegādāties labas rezerves daļu ražotājiem ir nereāla. Ko teikt ja patēriņa – degvielas, motora eļļas, riepas, bremžu kluči attālumā visu naudu no sponsoriem, un lauvas tiesu no algas. Kāds bija mans pārsteigums, kad es par padomu draugam, vispirms piedzīvoja Freefuel. Mašīna pievienots ātrumu, pat 3-5 km / h. Domāju, ka šajā “kosmosa” indikatora par savu naudu.

Aleksandrs Kosygin – sacīkšu auto vadītājs EM>

Klientu atsauksmes MagnuFuel

mans vīrs uzstāja pērkot Freefuel, bet es stingri atteicās piešķirt naudu apšaubāmu izdevumiem. Jo tikās internetā daudz informācijas par šo ierīci, kur lietotāji rakstīt par šo šķiršanos. Bet joprojām ir lūgšanas par vietējiem cilvēkiem, kuri strādāja

Skatīt arī:. Pārskatīšanu labākajiem stūrmaņiem Prestigio

Uzreiz pēc uzstādīšanas MagnuFuela devās uz māju. Parasti uz ceļa abos galos, paņēma mani 10 litrus benzīna, šoreiz mašīna paņēma ne vairāk kā 8. Tādējādi visi bailes un atsauksmes krāpšanos netika apstiprināta, gluži pretēji, jo 2000 …, es saņēmu liels, un, pats galvenais, kas strādā ekonomiski. Paldies, Green Style!

Eugene Mazurka (Stavropol) EM>

kā transportlīdzekļa izmantošana izmanto motorollera Japāna. Lai Freefuel mopēds “ēda” vismaz 4 litri uz simts, tagad izmaksas 3,4 L. ierīce ieteicams kaimiņš, viņš saka, kāda naudas izšķiešana, viņi saka, tas ir vecs auto labāk gūt impulsu, un degvielas patēriņš ir palikusi praktiski tāda pati, ar starpību 2 l

Tad viņš man pieskārās ar ātri, izrādās, ka 2 litri benzīna mums ir pilsētā ir 40 UAH. MagnuFuell par 360 UAH. Ar vienkāršu matemātisku aprēķinu metodi nonāk pie secinājuma, ka kaimiņš VAZ 2121 ekonomisks būs jāmaksā tikai 900 km! Un vai vēl būs?

PS Cilvēki, pirms jūs runāt negatīvi par Freefuel, greifers kalkulatoru un aprēķināt reālo labumu!

Gregory Fomin (Sumy) EM>

Pirms diviem gadiem, uzstādīta uz mana džipu amerikāņu ekvivalents franču Fries pilni paša neodīma sakausējuma. Degviela tiek patērēts kā iepriekš. Tajā pašā laikā pamanīju divas interesantas lietas. Pirmkārt, ziemā auto bija labāk sākt. Otrkārt, tagad starpība starp A-92 un A-95 Nr. Lai gan degvielas uzpildes stacijā Es biju pārliecināts, ka iekšzemes A-92 dzinēju un ne pēdējā mēneša laikā.

Drīz mana sieva būs auto pirkt, un pēc tam pārbaudīt Freefuel, es ceru, nebūs pievilt.

Andrejs Pivovarov (Volgograd) EM>

privātas zvejas uzņēmums. Galvenokārt strādā Kerčas RYBOKOMBINAT. Nesen sāka izmantot MagnuFuell. Piestipriniet to ar dīzeļdegvielas brauc laivu. Par šo vienu mēs esam puiši nokļūt ietaupīt līdz 4 litriem dīzeļdegvielas uz laivu. Dienu darot 2-3 jūru, kopējais kuģu skaits -. 10. Tā kā mūsu mazā, dažreiz zaudēt biznesu, samazināja kopējo degvielas patēriņu dienā pie 80-120 L. izdarīt savus secinājumus

Andriy Portnikov EM>

Man ir attiecības ar Freefuel notika šādā veidā. Pirmkārt šaubas, tad vēl nopirku par 1 800 RUB ir izveidojusi sevi, bez jebkādas palīdzības no ārpuses – tas ir absurds, Mani, atklāti sakot, ka “līknes” no rokām. Tad pēc 100 km, lēsts, ka benzīna bija tērēt 200 …. mazāk, nekā iepriekšējā. Attiecībā palielināt zirgspēku un citu “fishechkami”, ko ražotājs prasības, nevar teikt neko. Svarīgi – degvielas taupīšana, un pārējais man vienalga

.

Tas bija smieklīgi skatīties reklāmas video, publicēta oficiālajā mājas zaļā stilā, vesels cilvēks simts zvani, lai uzstādītu economizer. Sakarā ar to, pat bērns var darīt to.

Julia Yankov EM>

Secinājums MagnuFuel

Tātad, izvērtējot viedokļus profesionāļu un parasto autobraucējiem, tas ir droši teikt, ka Freefuel, dažādās pakāpēs, dara darbu. Protams, spēcīgi apgalvojumi par 20% degvielas ekonomiju mārketinga. Vairumā gadījumu, efektivitāte economizer ir 15%, daudz kas ir atkarīgs no dzinēja lieluma. Bet tas ir pietiekami, lai iegūtu ārkārtīgi pozitīvo pieredzi no ierīces darbības.

Ja jau esat nolēmis sākt taupīšanu, pieprasīt ekonomiska atlaidi tagad oficiālajā tīmekļa vietnē. Uzklikšķiniet uz zemāk banner:

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...