Jaunumi

Handy Heater – atsauksmes, cena, kur nopirkt, nopirkt tagad,

& nbsp; Pretēji vairākumam, aukstākā periodā dzīvoklī vai privātmājā – nevis pēc ziemas. Ziemā viss ir gatavs aukstā – Centrālā apkure sasilda pulksteņa bateriju, pievienojiet privātmājā apkures sistēmas krāsns vai Kindle. Bet rudenī, kad gaisa temperatūra ārā, saulē, var būt iepriekš, nekā mājās. Sienas ir dzesēšanas pirms apkures sezonas vēl ir laiks, un numuri ir forši. Šī iemesla dēļ lielākā daļa sildītāji nopirka offseason. Lai gan ziemā pastāv situācijas, kad galvenais apkures sistēma nevar tikt galā ar uzsilst telpas, un temperatūra ir svarīgi saglabāt komfortablu (piemēram, tajos gadījumos, ja mājā ir mazi bērni). Šādā situācijā, bez numura sildītāju nevar darīt – un tad nāk palīgā portatīvo Heater parocīgs, kuru pārskatīšana, mēs piedāvājam jūsu uzmanību.

Izskats un izmēri Handy sildītājs

Pirms rūpīgi izvērtēt tehniskos parametrus un iespējas ierīci, īsi runāt par savu izskatu. Tas ir svarīgs punkts, jo sildītāju Handy sildītājs ir tik kompakts, kā tas ir iespējams, ierīci šādas pilnvaras. Tas nozīmē, ka to var uzstādīt izdevīgā vietā mājās vai pat birojā, kur ir noiets. Jā, ja nepieciešams, ierīce var pat paņemt līdzi uz darbu vai komandējumā. Izmēri ērts Hitura – 80х150х90 mm, un tikai no 480 gramiem svara! Būtiska atšķirība, salīdzinot ar elektrisko sildītāju, kuru svars svārstās no 4-6 kg. Ierīce ir veikts Black krāsā.

lodziņā izņemot norādījumiem un sildītāju nekas, bet tiešām nekas vairāk ir nepieciešams, lai ierīces darbības.

Attiecībā uz mājokļiem, tas ir izgatavots no izturīga karstumizturīgu plastmasas, patīkami touch. Kreisajā pusē mašīna ir sarkana poga / izslēgt, top temperatūras kontrolieris un taimeri, kā arī neliels ekrāns, kas parāda pakāpi.
Uz priekšējā paneļa norobežojums sienas viļņoti, tā ir slēpta keramikas sildelements. Zem tā radīja nosaukumu pārnēsājamo sildītāju Handy sildītājs.
uz aizmugurējā paneļa ir galds ar galvenajām īpašībām enerģijas patēriņu un kontaktligzdu. Zemāk ir kājas, lai bloķētu sienā, kad pieslēgts rozetei.
Attiecībā uz ergonomiku un lietojamību, mēs atzīmēt 1 punktu. Sildītāja vadu savienojums nav, lai izveidotu savienojumu ar ligzdā. Spraudnis iet tieši no ķermeņa. Tādējādi, Handy sildītājs vienkārši savieno tieši strāvas tīklam, un siltums piepilda telpu. Tas ir ļoti interesants lēmums par iesildīties visur tagad tas ir kļuvis vieglāk likt tālruni maksas.

Specifikācijas telpu sildītājs Handy sildītājs

Neskatoties uz vieglo svaru, kompaktumu un taupība, ierīce ir ļoti spēcīga. Protams, ātri uzsildīt telpu, ir viens Rovus Handy sildītājs nedarbojas, bet, lai uzturētu komfortablu temperatūru telpā 20-30 kv. M. tas ir spējīgs.

Priekšrocības un trūkumi sildītāju Handy sildītājs

Viena no priekšrocībām uzskatīja ierīcē, izvēlieties:

 1. Kompaktums un praktiskums. Sildītājs ir tik mazs un viegls, ka to var pārvadāt un veikt jebkur. Tas būs viegli iekļaujas biroja maisā. Turklāt ierīce ir ļoti viegli izmantot, -. Vienkārši kontaktdakšu kontaktligzdā, bez vadiem
 2. Power un taupība. Par tās lieluma Rovus Handy Sildītājs ir ļoti spēcīgs. Tā ir bez problēmām, lai uzturētu optimālu temperatūru telpā 20-30 kv M. Bet, ja jūsu istaba ir vairāk, tad vienkārši savienot 2 ierīces. Un pat tas būs lētāk nekā citi sildītāji. Piemēram, minimālā strāvas patēriņš sildītāji Vitek ir 750 W, un ērts Hitura -. 400
 3. uzticamību un drošību. Portatīvais sildītājs ir aprīkots ar keramikas sildelementu un augstas kvalitātes, atdzesēto plastmasas, kas novērš iespēju aizdegšanās vai siltuma tuvējiem objektiem. Papildus ir aizsardzība no pārkaršanas un temperatūras regulēšanu.
 4. Klusums. Te tas ir – lielākā problēma visiem teplogeneratorov. Savā darbā nav iespējams koncentrēties uz jebkuru garīgo aktivitāti. No fona troksni pēc dažām stundām, manas ausis ir zvana, un es nezinu, kas ir sliktāk – uz trokšņa vai aukstuma sēdēt. Ar sildītāju Handy sildītājs tas nav tik. sava darba laikā jūs nedzirdēsiet kaitinošas troksni, un tas ir viens no svarīgākajiem priekšrocības ierīces!
 5. OL>
  No patīkamām lietām, mēs arī atzīmēt ekrānu uz augšu, kas parāda informāciju par komplekts temperatūra. Vēl viena būtiska priekšrocība ir cena, mēs runājam vēlāk.

  Attiecībā mīnusi, mēs esam pat sajaukt. Lai norādītu, patiesībā, nekas īpašs. Forumos rakstīja par ierobežotu pozīciju, veidojot savienojumu (tikai vertikāli). Nu, sūdzība ir tiesības pastāvēt, taču mūsu pazemīgs atzinumu, tas ir mazs zaudējums tik lielu skaitu priekšrocības.

  Ja pārāk daudz sūdzēties par, mēs varam atzīmēt trūkumu dažādās krāsās. Ja korpuss ir pārnēsājams sildītājs Handy sildītājs nebija tikai melnā un krāsu, vai ar dažiem modeļiem, varbūt tas būtu labāk iejaukti interjerā. Tomēr tiem, kam patīk vienkāršība, minimālisms un daudzpusību, protams, uzskata, ka nav mīnuss.

  Cena Handy sildītājs

  Kā mēs minēts iepriekš, no istabas cenas portatīvo sildītājs Handy sildītājs ir vēl viena priekšrocība. Parasti gariem stāstiem par ieguvumiem jebkuras elektroniskās ierīces, kas piestiprināts laikā sagaida beigās visiem šajā “labs” skanēs ne mazāk iespaidīga vērtība, bet tas nav mūsu klāt gadījums.

  sildītāja cena – …. Un, ja jūs izmantot īpašo piedāvājumu, jūs varat iegādāties parocīgs sildītājs …., ko var uzskatīt par ļoti labu ietaupījumu.

  Lasiet arī par visekonomiskāko sildītāji.

  Handy sildītājs izskata portatīvais sildītājs

  Mūsu iespaidus par darba parocīgu Hitaru General var saukt pozitīvi, taču mēs esam lasīt atsauksmes no citiem lietotājiem, lai taisnīgi un godīgi, lai saprastu – vai ierīces uzmanību, ja viņš tiek galā ar uzdevumiem.

  Tātad, šeit ir viens viedoklis no forumiem:

  Still pārāk vājš, lai apsildītu dzīvokli, bet es savienot birojā apakšā kontaktligzdas un kājas siltas visu laiku, un neviens neredz, ka man ir sildītājs darboties. Ir norādes uz Asamblejas, kaut kas iekšā grabēt kad kratīja to apkārt, un rakstīja par to tiešsaistes veikalu, kur viņi nopirka, viņi piedāvāja nomainīt, bet es atteicos. Darba smalka Es esmu laimīgs, doņu sūtījumi un kvītis nav laika.

  Ir tie atsauksmes:

  Jaudīgs, mazs, ērts, bet man ir pārdevējiem 2 pretenzijas, bija Handy sildītājs ar instrukciju tikai angļu valodā. Nācās meklēt internetā. Tas nav labi. Sildītāju var iegādāties cilvēki bez interneta vai kā dāvanu kādam. Ko darīt bez instrukcijām? Tātad, tas ir neiespējami. Otrais punkts: Man ir sildītāja displejiem temperatūru Fārenheita un ne Celsija. Iekļautie laiki – skatīt 60. rāda man prifigel, tad pievieno temperatūra ir 90! Es domāju, ka man jau bija sadalīti kaut ko. Tad es sapratu, ka pēc Fārenheita. Lai pārkonfigurētu nevar nācās apgūt jaunu veidu. Un interesants punkts: kolēģis manu ierosinājumu, nopirka, un tas viss ir labi – angļu rokasgrāmatu, bet grādu parāda naudas sodu. Kopumā, tas nav skaidrs, kā tas notika un kāpēc.

  Vēl viens viedoklis par Handy sildītājs:

  Mēs iegādājāmies šo sildītāju speciāli vannā. Ieslēdziet to 1,5-2 stundas pirms peldēšanās bērnu, jo es dzīvoju privātmājā, ēka bija nepabeigts un vannas istaba nav apkure. Ar uzdevumu galā, uzsilst normāli.

  Starp citu, ņemiet vērā, vēl 1 svarīgu punktu. Mēs ar lāpstu daudz forumu par sildītāju, ērts viltīgs, un viņš atrada – gandrīz visur ar lietotājiem sazināties ar pārdevējiem. Tātad, ja jums ir kādas sūdzības vai jautājumi, tie nav pamanīti. Tas bija patīkams pārsteigums. Ir skaidrs, ka ne tikai mēģina ātri pārdot un aizmirst, un cienīt savus klientus un sniegt tām jebkādu atbalstu.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...