Electricity Saving Box – viedokļi, cena, kur nopirkt, nopirkt tagad

saglabāšana resursi ir ļoti būtisks tendence mūsdienu pasaulē. Un, ja viņš atbalsta pastāvīgu izaugsmi tarifus, enerģijas saglabāšana kļūst vienkārši nepieciešamība. Nopietna ieviešana enerģijas taupīšanas tehnoloģijas ir cieta nauda: nomainīt visas gaismas uz saimniece, nopirkt jaunu ledusskapis vai veļas mazgājamā mašīna ir diezgan dārgi. Bet tagad internets ir aktīvi pārvietojas ierīci ietaupīt elektroenerģiju Elektroenerģijas taupīšanas Box. Jums vajadzētu apskatīt to tuvāk.

Par darbības ekonomikas princips Elektroenerģijas taupīšanas Box

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Ražotāji economices enerģijas Elektroenerģijas taupīšanas Box pamatnes ierïces pieejams jebkurā elektrisko tīklu divu veidu varas princips – aktīvās un reaktīvās. Atšķirība starp šiem enerģijas veidiem, ir ļoti svarīgi, bet tie ir gan neatņemamas sastāvdaļas pilnu jaudu:

Device Elektroenerģijas taupīšanas Box, saskaņā ar tās izstrādātājiem, izņem no tīkla, nevajadzīgu reaktīva komponents. Tas samazina vispārējo tīkla slodzi, kas savukārt samazina strāvas patēriņu. Tā rezultātā, sadzīves tehnikas ierīces patērē 30-50% mazāk enerģijas, tāpēc summa, tā atmaksa ir kļuvušas pieņemamas. Īpaši labi redzama efektivitāti instrumenta klātbūtnē objekta ievērojamu induktīvo slodzi.

Citiem vārdiem sakot, ietaupījumi ir saistīts ar īstenošanas šādu procesu:

 • savlaicīgu absorbcijas kondensatora un dinamiska izlaišanas īstajā laikā reaktīvās jaudas;
 • samazināšana zaudējumu pārvarēt pretestību ķēdes;
 • novēršanu no tīkla sprieguma svārstībām, izlīdzināšanas maksimālā kravas;
 • normalizāciju elektropotok un tās struktūra, kas samazina vibrāciju un troksni Elektroaparāti.

parastā mājā vai dzīvoklī ir arī sīkrīkiem, kas rada reaktīvo jaudu, tas var būt ledusskapis, putekļsūcējs, matu žāvētājs, urbt vai pārtikas procesors. Tādā gadījumā datora monitora vai TV nepieciešama pastāvīga strāva. Daži amatnieki, pētot Elektroenerģijas taupīšanas Box principu, cenšoties darīt ar savām rokām ierīcēm, kas pārveido reaktīvo enerģiju aktīvs. Neskatoties uz to, ka internets jau sen rīkoja shematiska diagramma šādas ierīces tālu savā attīstībā, neviens nav pārvietots. Bieži vien, eksperimenti beidzas ar nomaiņu letes, lielu naudas sodu vai aicinājumu uz ugunsdzēsējiem. Tāpēc ir labāk uzticēties profesionāļiem un nopirkt enerģijas taupīšanas ierīci Elektroenerģijas taupīšanas kastē.

Par ierīces izmantošanu Elektroenerģijas taupīšanas Box priekšrocības

enerģijas taupīšanas ierīces, Elektroenerģijas taupīšanas Box, kas izriet no viņu vārdiem, tika izstrādāta, lai samazinātu elektroenerģijas patēriņu mājsaimniecības ierīcēm. Šajā procesā pārbaudot to uzrādīja otru ļoti patīkami pircējiem kvalitāti.

Uzkrājumu līmenis, kad economizer lietošana ir saskaņā ar tās dizaineri, no 30 līdz 50%, atkarībā no tā, ka elektroenerģiju ierīces patērē:

 • disku elektriskā plīts, elektriskā jigsaw, Perforātori, urbt – 30%;
 • spuldze, tosteris, kafijas automāts, tējkanna – 35%;
 • gāzes katls aprīkots ar elektromotoru, ledusskapi – 40%;
 • microwave, sildītājs, dzelzs, indukcijas plīts, TV – 45%;
 • mazgātājs, žāvētājs, personālo datoru, iekšzemes gaisa kondicionēšana -. 50%

Jums ir nepieciešams pievērst uzmanību vadu telpā kvalitāti. Ja viņa ir vecs un nav mainīts, economizer var samazināt. Tas ir saistīts ar faktu, ka padomju laikos, nosūtīšana no fit ir balstīta uz daudz mazāk elektroierīces, nekā tiek izmantota mūsdienās. Tāpēc palielināts sildīšana no stieplēm ar atbilstošā papildu plūsmu elektroenerģijas.

papildu priekšrocības ekonomikas elektroenerģijas Elektroenerģijas taupīšanas Box ir:

 • samazinājums līmenī kaitīgu cilvēka veselībai starojuma, ko emitē elektroierīču un vadu;
 • paplašināšana darbības dzīves apgaismes spuldzes un dažādu sadzīves tehniku;
 • piedalīšanās procesā zibens un zibens aizsardzība;
 • dobu drošības ierīces.

Lai iegādāties un uzstādīt elektrības ietaupījumi Box izdevīgākais šajās vietnēs:

Iet uz ražotāja mājas lapā

tehniskais raksturojums energosberegeniya

Ierīce ir pārdoti ar kartona kastu zaļš un ārēji ir eleganta plastmasas kaste ar kontaktiem savienošanai ar kontaktligzdu. Form ekonomisks līdzīgs nedaudz palielinājās datora “peli”, kas ir šādas izmēri: garums – 12 cm, platums 7 cm, biezums 4 cm svars ierīce ir tāda, 125 g bez iepakojuma, 150g ar iepakošanas. Lodziņā būt pārliecināti, lai iekļautu rokasgrāmatu EUROPEN bet reizēm ir gadījumi, kad pakete ir laineru uz angļu vai ķīniešu valodu. Tomēr ierīce ir tik vienkārši lietot, ka tas ir grūti nav uzminēt, kā to izmantot.

Inside gadījumā jūs varat redzēt, kas atrodas economizer:

 • plēves kondensatoru;
 • diode tilts ar 2 pretestības (rezistoru);
 • 2 green rezultātā;
 • 1 drošinātājs.

Ierīce darbojas kad ir pievienots standarta barošanas pēc skaitītāja un iespējami tuvu tai, paralēli ar slodzi. Nav iestatījumus, lai, nav nepieciešams, pēc pagrieziena ligzdā uzreiz iedegas zaļā LED, tas nozīmē, ka ekonomiski jau sācis darboties. Maintenance tas ir nepieciešams.

pieļaujamā slodze 5-19 kW, t.i., vidējais dzīvoklis būs pietiekami viens no ekonomiku savienots ar standarta ķēdes ar spriegumu 220 vatiem. Jums nevajadzētu instalēt to apgabalos ar augstu gaisa mitrumu, piemēram, baseinu, vannas istaba, sauna. Maksimālais mitruma saturs izstrādātājiem ieteicams normālai darbībai ierīcē 85%. Ražotājs sniedz vienu gadu garantija uz statīva, bet viņa resurss darbojas parastos apstākļos ir ne mazāks par 10 gadiem.

No pielāgošanās spēks ir tās pilnīga drošība elektroierīces un vadu. Nr traucējumi un integritāte ķēdes vai plombu skaitītājs nenotiek. Par Savera pilnīgi juridiskās izmantošanu un neradīs problēmas ar vadītājiem. Drošība un kvalitāte ir apstiprināta ar atbilstības sertifikātiem, ko vairākās valstīs, kas pārdod ierīces, piemēram, Eiropā, Kazahstānā, Ukrainā, Baltkrievijā, Moldovā izdota.

Kā nopirkt gaisa economizer Elektroenerģijas taupīšanas Box

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Internetā ir daudz priekšlikumu par visu Elektroenerģijas taupīšanas Box veidus pārdošanā. Tomēr mums ir jāsaprot, ka starp tiem ir ievērojama daļa no viltojumiem nezināmu uzņēmumu, kas kopē izskatu šīm ierīcēm, bet patiesībā tas nav spēkā.

Lai izvairītos likteni tiek maldināts krāpnieki var būt, iegādājoties visu nepieciešamo aparatūru tīmekļa vietnē oficiālā izplatītāja, kas ir saskarē tieši ar ražotāju bez uzņēmuma sargus un papildu Mīklas izmaksām. No economizer izmaksas ir diezgan demokrātiska un 1690 ….

Iekārtu iegādes mehānisms ir ļoti vienkārša un caurspīdīgs:

 • Klients nāk uz oficiālo mājas lapā izplatītāja un ievada savu vārdu un kontakttālruņa numuru izvēlētā Windows.
 • Īsā laikā no brīža, kad vadītājs būs atzvanīt skaitu apstiprinājumu un pasūtīšanai. Tas ir iespējams konsultēties par jautājumiem saistībā ar raksturlielumiem economizer.
 • Paku nosūta pa pastu un piegādā nedēļas laikā pēc pasūtīšanas.
 • Pircējs maksā par paketi tikai pēc tam, kad to saņem. Nav nepieciešams nonākt lamatas no negodīgiem tirgotājiem, kas piedāvā veikt priekšapmaksu ar bankas karti, pēc kuras apkrāptu klientus.

Komentāri un viedokļi par ierīces Elektroenerģijas taupīšanas Box

Attiecībā uz dizainu un efektivitāti Elektroenerģijas taupīšanas Box viedokļu internetā var atrast atšķiras no noteikta “Jā”, lai kategorisks “nē”. Lai saprastu Elektroenerģijas taupīšanas ielikumu laulības šķiršanu, vai tomēr mēs esam izvēlējušies dažus patieso viedokli par cilvēkiem, kuri ir pazīstami ar ierīces firsthand. Pēc tās pārskatīšanas, patērētājs var izdarīt savus spriedumus par ekonomiski un veikt apzinātu lēmumu par nepieciešamību viņa iegūšanai:

 • “Mans darbs ir saistīts un internets. Pastāvīgi mutuļošana ir ietaupījums kaste. Nolēma noskaidrot, kas notiek, es devos uz specializētu forumu. Ir pieredzējuši speciālisti raksta, ka tas ir iespējams, lai tā darbotos. Pat tas kļuva interesanti, es nopirku un sāka pārbaudi. par 50% no tā nav, bet 10% ir ierīce man ietaupa “(Igors Vakulin, 32 gadus vecs, Kaļiņingrada).
 • “Kādas muļķības? Vai nav enerģija reaktīvo aktīvā transformāciju un saskaņot vēlamo sprieguma stabilizatoru, 3 kas nav vērts penss. Tabulas un pētījumi visas no tām vienkārši sajaukt ar cilvēku galvām. Tas viss ir meli Es neticu “(Arnold, Kaluga).
 • “Es nopirku elektrisiti mazgāt mazliet samazināt elektroenerģijas patēriņu. Vai nav normāli apgaismotu jūsu garāžā, klientam nebūs jāgaida. Un gaismas, un jāmaksā daudz. Es Ekonomisks tuvojās, gandrīz viena trešdaļa samaksa bija mazāka . Tikai viens ievainots, kāpēc visi ķīnieši nopirkt? Vai nav padarīt mūsu EUROPEN instrumentu, nevis maksāt kādam? ” (Stepan Ilyich, 49 gadus vecs, Novgorod).
 • “Pagājušajā gadā, ieradās apmeklēt vīratēvs, un redzēja, ka viņš Elektroenerģijas taupīšanas Box kontaktligzdā iekļauti. Teicu viņam par izturību, un šķirņu spriedzes, un augstāko harmoniku. Un viņš zina smaida, Jā rēķini rāda man, un tur katru mēnesi ietaupot 300 …, neskatoties uz to, ka viņš un tāpēc katrs spuldze nodziest “(Mihails Konoplev, 40, Volokolamsk g.).
 • “Nopirku Elektroenerģijas taupīšanas Box birojā, jo viņiem bija pārāk daudz gaismas, lai samaksātu. Mums ir vecā ēkā, ziemā mums sildītāji karstuma nedaudz, bet joprojām 15 datori, 8 printeri, apgaismojums, visas mazās lietas . Agrāk mēnesī un pusi tūkstoši kilovatu assailed, un mēs esam valsts darbiniekiem, mums ir daudz naudas nepiešķir. Tiklīdz tas ir izveidots ekonomisks, vairāk nekā 900 kilovatstundu nekad nav bijis. Iesaki visiem saviem draugiem, lai ar šī izgudrojums ir lēts, maksā par sevi ļoti ātri, tikai 2 mēnešu laikā “(Andrejs Ivanovs, Saint-Petersburg).
J
About Joanna Michelle Thomas Thomas 315 Articles
Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska. Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā. Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu. Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu. Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries. Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam. Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.