Veselība

Chocolate Slim ā€“ viedokļi, cena, kur nopirkt, nopirkt tagad

AptaukoÅ”anās kā slimÄ«ba pēdējos gados ir kļuvusi par numur viens problēmu vidÅ« lielākā daļa cilvēku visā pasaulē. Lai cÄ«nÄ«tos pret lieko svaru, jums ir nepiecieÅ”ams, lai likts daudz pūļu, lai apmeklētu sporta zāli, darÄ«t ar fitnesa treneri, kurÅ” izvēlēsies vislabāko apmācÄ«bu grafiku, kā arÄ« saņemt konsultāciju par izvēli diētu. Lai gan profesionālie pakalpojumi ir dārgi, un process svara zudums var ilgt vairākus mēneÅ”us. Bet ko tad, ja tas nav iespējams veltÄ«t laiku izmantoÅ”anu, un pieturēties pie diētām, vai ir medicÄ«niskās kontrindikācijas sporta aktivitātēm diētas ierobežojumi, taču , lai samazinātu Ä·ermeņa svaru, ir nepiecieÅ”ams, lai uz Ä«su laika periodu strong >? Eksperti Å”ajā gadÄ«jumā iesakām izmantot instrumentus, stimulējot slēptās procesus tauku gremoÅ”anu ā€“ piemēram, Å”okolādes svara zudums Å”okolādes Slim. Zāles ir piedzÄ«vojis video:

ÄŖpaÅ”a cena !!!. NoklikŔķiniet un redzēt !!!

Un rakstā mēs runājam par visiem savas puses! Lietotājs, sastāvu, priekÅ”rocÄ«bas, un mācÄ«ties reputāciju internetā lietotāju vidÅ«, un vairāk

indikācijas Chocolate Slim

Lietota diēta iedzert Å okolāde Slim, kad jums ir nepiecieÅ”ams, lai atbrÄ«votos no Ä·ermeņa tauku, lai normalizētu darbu visu orgānu un sistēmu, un uzlabot stāvokli skin.with palÄ«dzÄ«bu lÄ«dzekļu jÅ«s varat saņemt lÄ«dz 14 kg no papildu mārciņas bez izraisa stresu uz Ä·ermeņa un nav raduŔās diskomforts no procesā svara zudums.

Papildus aktivizÄ“Å”anas procesu sadalÄ«Å”ana tauku, Å”okolādes dzēriens ļauj:

 • Lai palielinātu organisma izturÄ«bu pret negatÄ«vām ietekmēm no apkārtējās vides;
 • iekaisuma;
 • Lai nomāktu sēnÄ«Å”u un vÄ«rusu slimÄ«bu izraisÄ«tājiem;
 • Lai samazinātu alerÄ£ijas simptomus.

unikālais komplekss ir lipÄ«du lÄ«meni pazeminoŔā, hipoglikemizējoÅ”us, aknas un antioksidanta Ä«paŔības, kas samazina Ä·ermeņa svaru un attÄ«ra organismu no kaitÄ«gām vielām, toksÄ«nu, indēm, un toksÄ«niem. Å is rÄ«ks uzlabo vispārējo stāvokli normalizēt sirds un asinsvadu sistēmu, elpoÅ”anas sistēmu un centrālo nervu sistēmu.

Drug svara zudumu, neskatoties uz droŔības un nav blakusparādÄ«bu ir dažas kontrindikācijas ā€“ vecumu & lt; 18 gadi, grÅ«tniecÄ«bas un zÄ«dÄ«Å”anas periods, hipertensija.

, lai saņemtu bezmaksas konsultācijas par produktu, lai Uzstādīt pārvaldnieks visiem jautājumiem par precēm.
Ja atbildes Tu ustrat, Jūs varat veikt pasūtījumu, ziņojot uz pārvaldnieka datiem piegādei.

Sastāvs un lietoŔanas instrukcijas

rÄ«ks Å okolāde Slim ir komplekss ar bioloÄ£iski aktÄ«vām sastāvdaļām, kas izsauc vielmaiņas procesus, stiprina vielmaiņu, stimulē attÄ«rÄ«Å”anos no Ä·ermeņa, sadalÄ«jums tauku un normalizē visu iekŔējo orgānu.

minētā kompozÄ«cija satur sastāvdaļas, augu izcelsmes, kas garantē to, ka nav blakusparādÄ«bu. Visas sastāvdaļas tiek rÅ«pÄ«gi atlasÄ«ti, lai papildinātu un pastiprinātu efektivitāti narkotiku. Formula satur Ŕādas sastāvdaļas:

 • Graudu kakao pupiņām;
 • Dabas zaļā kafija;
 • Berry ekstrakts Assai;
 • Čia sēklas;
 • fragments no Lingzhi sēņu;
 • Goji ogas.

Svara zudums lÄ«dz 14-18 kg gaitā bÅ«s nepiecieÅ”ams veikt Å”okolādes dzēriens stingri saskaņā ar instrukcijām, ievērojot visas ražotāja ieteikumiem. PiemēroÅ”anas ilgums ir atkarÄ«gs no sākotnējā svara un vēlamo rezultātu. Par vidēji 2-4 nedēļas, protams, bet, ja nepiecieÅ”ams, to var pagarināt, veicot pārtraukumu 28-30 dienas. Kā samaisa un uzpilda rÄ«ku aprakstÄ«ta sÄ«kāk oficiālajās instrukcijās, kas pieejams katrā iepakojumā.

Ražotājs atgādina, ka vislabākie rezultāti tiek sasniegti, kombinējot zemu kaloriju diētu un fiziskiem vingrinājumiem. BÅ«tu jāatceras, ka sakarā ar satura veidā kafijas un kakao, tad dzēriens ir stimulējoÅ”u un uzmundrinoÅ”a iedarbÄ«ba, tāpēc tas nav jāņem tieÅ”i pirms gulētieÅ”anas.

Cik ilgi jāgaida piegāde? Vēlaties uzzināt, cik dienas bÅ«s aizņem piegāde? Lai aprēķinātu piegādes laiks ir 2 ā€“ 10 dienu laikā vēlaties tikai vadÄ«tājs nebija
aprēķins ir jÅ«su pilsētā? Lai aprēķinātu Ievadiet savu pilsētu un vārdu un tālruņa numuru, pēc dažām minÅ«tēm tehniÄ·is jums atzvanÄ«s un konsultētu par Å”o jautājumu:

atzinums dietologs Šokolādes Slim

Speciālisti jomā dietoloÄ£ija nespēj likt malā zāles, lai samazinātu telescola slim svaru. Uz diskusiju forumos veltÄ«ta problēmai liekā svara un aptaukoÅ”anās ir aizvien biežāk viedokli par ārstiem par narkotiku. Izlasot to kļūst skaidrs, kāpēc dzēriens ir tik populārs starp profesionāļiem un regulāri pircējiem.

Jūsu viedoklis par kopīgu diētas augstākā kategorija, ar pieredzi 33 gadu Ponomareva, Alla Vasylivna :

Es kā dietologa uzskata, ka pareiza un sabalansēta uztura nepiemÄ«t kaitÄ«giem produktiem, ļauj regulēt Ä·ermeņa svaru. Diemžēl, ne visi mani pacienti var atļauties pielÄ«mēt uz manu dizainu energosistēmu saistÄ«ts ar dažādiem faktoriem ā€“ laika trÅ«kums, slinkums, veselÄ«bas problēmas. Viņiem es ieteiktu veikt papildus stimulējoÅ”s metabolismu un vielmaiņu, Å”okolādes dzēriens Slim zaudēt svaru. Ar tā palÄ«dzÄ«bu, organisms spēj regulēt procesu lipolÄ«zi un atbrÄ«voÅ”anu tauku no Ŕūnām. Pēc tam, kad tauki ir izŔķīduÅ”i, tas parāda Ä·ermeņa izņemot iespējamÄ«bu no intoksikācijas sabrukÅ”anas produkti taukaudos. Tādējādi process svara samazināŔanas, izmantojot Ŕīs zāles nerada diskomfortu, un patÄ«kama garÅ”a uzlabo garastāvokli, kas ir svarÄ«gi, emocionālo stāvokli novājÄ“Å”anu personai. Es ieteiktu rÄ«ku cilvēkiem ar lieko Ä·ermeņa svaru un jebkuru posmu aptaukoÅ”anās

Interesanti raksts linu sēklas, lai svara zudums saturs Š”тŠ°Ń‚ŃŒŠø1 Sastāvs:.? LietoÅ”anai un ŠæрŠ¾Ń‚ŠøŠ²Š¾ŠæŠ¾ŠŗŠ°Š·Š°Š½Šøя2 Kas noderÄ«gas Ä«paŔības linu 3 Receptes no sēklu eļļas Š»ŃŒŠ½Š°3.1 1 recepte ā€“ ŠæŠ¾Ń…Š¾Š“Š½Ń‹Š¹3.2 2 recepte ā€“ Š¾ŃŠ½Š¾Š²Š°Ń‚ŠµŠ»ŃŒŠ½Ń‹Š¹4 Best receptes ŠŗухŠ½Šø5, ka ā€¦ LasÄ«t pilnu

Kas ietekmē panākumus svara zudums?

ÄŖpaÅ”a cena !!!. NoklikŔķiniet un redzēt !!!

Ja savlaicÄ«gi neiesaistÄ«ties viņu veselÄ«bu, un nevis, lai atbrÄ«votos no liekā svara Ä·ermenis pārstāj darboties normāli un fona aptaukoÅ”anās sāk attÄ«stÄ«ties dažādas slimÄ«bas. Liekais svars cilvēki ar lieko Ä·ermeņa tauku biežāk cietuÅ”i no tādām patoloÄ£ijām kā:

 • Diabetes mellitus;
 • Miokarda infarkts;
 • Stroke;
 • hipertensija;
 • tahikardija;
 • Problēmas ar mugurkaula un locÄ«tavu ā€“ deÄ£eneratÄ«vas disku slimÄ«bas, podagra, artrÄ«ts;
 • Varikozas vēnas, tromboflebÄ«ts;
 • Impotence vÄ«rieÅ”iem;
 • NeauglÄ«ba.

Ja mēs cenÅ”amies atbrÄ«voties no papildu mārciņas jāsaprot, kā process svara zudums. Tas palÄ«dzēs novērst kopÄ«gas kļūdas, un, lai sasniegtu labākos rezultātus. Lai samazinātu svaru, pirmajā vietā ir nepiecieÅ”ams enerÄ£ijas deficÄ«tu, kas tiek sasniegts ar fizisko aktivitāti un diētu ievēroÅ”anu. Organisma saprata, ka pareizai darbÄ«bai un dzÄ«vē tas prasa papildināt enerÄ£iju, bet, kad ierobežojot kalorijas, tas ir nepiecieÅ”ams sadalÄ«t celulozes zemādas un viscerālo tauku.

Ja lietojat Ä«paÅ”as zāles, piemēram, kā diētu dzērienu Chocolate Slim nav nepiecieÅ”ams pārtikas ierobežojumiem un fizisko aktivitāti, visi dabiskie procesi ir sākusies lÄ«dzekļus. Tā rezultātā, organisms aktivizē vielmaiņu un vielmaiņu, jo Ä«paÅ”i lipÄ«diem, kas ir atbildÄ«ga par apkuri tauku. Ķermenis sāk zaudēt svaru, atbrÄ«vojoties no liekā svara, bet ienākoÅ”ie kalorijas caur to tranzÄ«tā, nav kavēties organismā. Å Ä«s metodes funkcija ļauj cilvēkiem, kuriem nav ieteicams diētu un vingroÅ”anu, lai samazinātu Ä·ermeņa svaru, nekaitējot Ä·ermeni.

Es baidos par krāpÅ”anos un ŔķirÅ”anās? Daudzi lietotāji baidās pasÅ«tÄ«t, baidoties zaudēt naudu. Vēlaties uzzināt par garantijām attiecÄ«bā uz Å”okolādes Slim? Jā, es gribu

Saskaņā ar likumu par patērētāju aizsardzību, pircējam ir tiesības atgriezt iegādāto preci 14 dienu laikā no pirkuma datuma. izrakstu no likuma

Juridiski un finansiāli
Tu aizsargāta! Papildus garantija Ɨ

Izvilkumi no akta 2. Lorem ipsum bēdas sēdēt Amet, consectetur adipisicing Elit. Exercitationem, iste? Cumque architecto eligendi eius dicta ar alias nam earum neque voluptate, quis maiores soluta ab officiis voluptatum doloribus Animi kļūda perspiciatis, ipsum saepe eos. Illo expedita aperiam aliquid obcaecati, mīnus IPSAM.

Papildu garantijas

Klientu viedokļi Šokolādes Slim

ÄŖpaÅ”a cena !!!. NoklikŔķiniet un redzēt !!!

Publicēts viedokļus par nekustamo klientiem par Å”okolādes Slim palÄ«dzÄ«bu cilvēkiem, kas cieÅ” no aptaukoÅ”anās, un vēlas, lai saprastu dažas mārciņas atrast uzticamu informāciju par efektivitāti un niansēm lietoÅ”anai. Piedāvājam pirms pirkÅ”anas uzturs Å”okolādes dzēriens tos lasÄ«t:

Anna, 36 gadus vecs, fotogrāfs, Penza:

Es esmu profesionāli nodarbojas ar fotografÄ“Å”anu, un par to, ka saka par kurpnieks bez apaviem, man arÄ« nav profesionālu fotogrāfiju. Bet problēma ir nevis trÅ«kums iespēja veikt dažas patieŔām labas bildes, un manā Ä·ermenÄ«. Es nevaru stāvēt priekŔā objektÄ«vam, jo ā€‹ā€‹mans svars pārsniedz visas pieļaujamās normas (vairāk nekā 100 kg). Es pārsÅ«dzēt atkārtoti uz diētas, bet sakarā ar problēmām ar vairogdziedzera uzturā rada rezultātus. Sports palÄ«dz zaudēt dažas mārciņas, bet tad mans slinkums un trÅ«kums gribasspēku uzvar atkal un man tauku. Nesen lika Å”okolādes dzēriens slim, kas tiek solÄ«ts samazināt svaru bez piepÅ«les. GodÄ«gi efektivitāte nav domājams, bet cerÄ«ba. Es varu teikt, ka 3 nedēļu lietoÅ”anas es zaudēju 12 kg, un mans svars turpina samazināties. Plānojiet dzert to vēl pāris mēneÅ”us, lai sasniegtu savu kāroto 80 kg uz svariem.

Irina, 32, tirdzniecības centrus, Voronezh:

Uzzināja par Å”o rÄ«ku savā oficiālajā tÄ«mekļa vietnē. LasÄ«t atzinumus par forumu, uzzināja, cik daudz rÄ«ks ir parasti pirkt, kā lietot, utt, un nolēma iegādāties to. Pēc pirkuma bija aktÄ«vi kompleksu. Ir jau pagājis divu nedēļu laikā svara zudums pie objekta Chocolate Slim. Es joprojām esmu ļoti apmierināts. Smarža un garÅ”a, piemēram, karsto Å”okolādi. Nav bijis Ä«paÅ”i graut un gāzt Å”ajā laikā man izdevās pēriens 6 mārciņas. Å is rezultāts ar citiem lÄ«dzekļiem, kas man nebÅ«tu sasniegts. Viņa dzimÅ”anas diena uzņēma ar atjaunināto izskatu, visi bija laimÄ«gi. Es varu darÄ«t visu, un nav jāuztraucas, ka svars nāks atpakaļ. Ir vērts piebilst, ka lika produkts Å”ajā lapā, jo aptieka nav atrasta.

Valentina, 47 gadus vecs, pārdevējs, Taganrog:

Ar vecumu esmu mazāk un mazāk uzmanÄ«bas tika pievērsta to izskatu. Pakāpeniski, mans vÄ«rs apstājās pievērÅ”ot uzmanÄ«bu man, un es nolēmu zaudēt svaru, jo viņi ir ieguvuÅ”i vairāk nekā 20 mārciņas pēdējo 6 gadu laikā. Esmu mēģinājis daudz dažādos veidos, bet tie bija neefektÄ«va. Sakarā ar laika un naudas par piemērotÄ«bu man. PazÄ«stami ieteicams iegādāties dzērienu Å okolāde Slim, jo ā€‹ā€‹viņŔ ir samazinājies aptuveni 10 mārciņas mēnesÄ«. Vispār, es mÄ«lu Å”o rÄ«ku, galvenokārt tāpēc, ka tā ir laba cena, un tas ir svarÄ«gi, lai man. Paņēmu Å”okolādi saskaņā ar norādÄ«jumiem, katru rÄ«tu kauss. Pirmais rezultāts pamanÄ«ju, ko nedēļas beigām mÄ«nus 4.8 kg. Es Cut to mazliet vairāk laika, bet nav raduŔās nekādas blakusparādÄ«bas un mans svars samazinājās par aptuveni 12 kg. Svars gāja nevienmērÄ«gi kopumā, tas ir dabiski. Tagad es esmu beidzis 2. gadu, un zaudēja 21 kg Svars notika vietā, lai gan man nav jāievēro diēta. VÄ«rs nevar atraut savas acis, un es jutos labāk. Ķermenis, kā tas tika atjaunots, problēma pazuda elpas trÅ«kums un spiedienu. Es ieteiktu Å okolāde Slim.

Angela, 22 gadus vecs tūrisms vadītājs, Sochi:

Sākoties vasaras neesmu ievērojis, kā atgÅ«t. Ar manu nodarbinātÄ«bu un pastāvÄ«gu ceļojuma laiku par pareizu uzturu un sporta zāle ir ļoti trÅ«kst, un, lai aizpildÄ«tu Å”os trÅ«kumus, samazinot svaru, es nolēmu mēģināt veikt diētu dzērienu svara zudums. Mana izvēle krita uz Å”okolādes Slim. Es nopirku to un nekavējoties lika 2 paketes. Pirmais Kurss tika pieņemts stingri saskaņā ar instrukcijām. Dzeramais Å”okolādi no rÄ«tiem ar vieglām brokastÄ«m. Patika garÅ”u ā€“ bagātu Å”okolādi, garÅ”a ir mÄ«ksta un dabiski. No tā maksa par dzÄ«vÄ«gumu uz visu dienu, un noskaņojums ir Å”okolādes rada. Pēc tam, kad to dzēra vakarā, kā no rÄ«ta bija agri pieaugums un laiks gatavot nebija, un tā bija milzÄ«ga kļūda ā€“ es nevarēju gulēt uz pāris stundām. Neatkārtot manas kļūdas. Pēc pārtraukuma mēneÅ”a samazināt vēl protams, bet nedaudz atŔķīrās no norādÄ«jumiem un devās pa dienu. Kā rezultātā, mēs varam teikt, ka tas ir labāk dzert katru dienu, un nav izlaist, jo pirmā mēneÅ”a laikā, es zaudēju 8,5 kg, un par otro tikai 3 kg. Noslēguma efekts man patika ā€“ āda kļūst samtaina, nav strijas, vēders un sāni nekas nav SAG. Kopumā super!

Valeria, 32, Secretary, Kiev:

Tā rezultātā, kam ir divi bērni, es ieguvu un nevarēja zaudēt svaru. Tad nāca veselÄ«bas problēmas: tas kļuva grÅ«ti kāpt pa kāpnēm, elpas trÅ«kums, svÄ«Å”ana ā€“ viss tas ir liels, ir saindēta manu dzÄ«vi. Par foruma man bija ieteikts sarežģīto Å okolāde Slim. Izlasot visu informāciju un cik daudz zāles oficiālajā tÄ«mekļa uzņēmuma, nedomājot divreiz es pasÅ«tÄ«ts paketi tieÅ”saistes aptieku, tad sāka veikt. Nolēma sākt ar divu nedēļu kursa. Bet rezultāts tik man iespaidu, ka tagad es esmu gatavojas ikmēneÅ”a likmi. Bija man divas nedēļas 8 mārciņas. Un tas neskatoties uz to, ka es ēdu to paÅ”u ēdienu un to paÅ”u summu, kas ir parasti. Dzērieni tiek patērēti no rÄ«ta vai pēcpusdienā, jo tas ir bÅ«tiski atsvaidzinoÅ”a. Es esmu pārsteigts un ļoti priecÄ«gs. Bez tam, es tieŔām prettier izskatā, pat mani bērni pamanÄ«juÅ”i Ŕīs izmaiņas, viņas vÄ«rs apmierināts. Dzert to, piemēram, regulāru karstu Å”okolādi. Ä»oti ieteiktu. SvarÄ«gi norādÄ«jumi, kā jums ir nepiecieÅ”ams, lai dzert to.

Cik daudz cilvēku ir zaudējuÅ”i svaru ar Å”okolādes Slim? 393 cilvēki palÄ«dzēja mani

Kontrindikācijas Šokolādes Slim

Daži aizliegumi joprojām pastāv, un tas ir pilnīgi dabisks produkts. Tātad, kurŔ nedrīkst lietot Ŕokolāde Slim:

 • GrÅ«tniecÄ«ba sievietēm laktācijas periodā.
 • Neliela depocentre labāk nevar riskēt. Un gaidÄ«t, kamēr Å”is skaitlis ir pilnÄ«bā izveidota, un izaugsme apstāsies. Tas ir, ja jÅ«s varat, ja nepiecieÅ”ams, lai izmantotu lÄ«dzekļus, svara zudums.
 • Vecāki ladanian dzēriens arÄ« nav ieteicams.
 • Augsts asinsspiediens.
 • Ja Jums ir paaugstināta jutÄ«ba.

Pretējā gadÄ«jumā jÅ«s varat droÅ”i lietot zāles, un nav jāuztraucas par sekām.

Cena Šokolādes Slim dažādās valstīs

rubļa vērtÄ«ba ir 990 vienÄ«bas, bet, jo produkts ir ieviesta NVS, tas ir nepiecieÅ”ams, lai sniegtu datus par cenām dažādās valÅ«tās pēc paÅ”reizējā valÅ«tas kursa:

 • Eiropa ā€“ 990 ā€¦
 • in ā€“ 399 g;
 • Moldova ā€“ 399 lei;
 • Baltkrievija ā€“ 30 ā€¦
 • in ā€“ 5 tenge 445;
 • Kirgizstāna ā€“ 1 som 499;
 • Gruzija -. 60 želeja

Pēc kāda laika, kampaņa beigsies, un cena pieaugs 2-3 reizes, tāpēc, lūdzu, grāmatu tagad.

Kur nopirkt Ä«stu lietas?

Izvēloties kur pasÅ«tÄ«t diētu dzērienu Å okolāde Slim neuzticamai nezināmus tieÅ”saistes veikalos. Pēdējos gados, krāpÅ”anas gadÄ«jumi un pārdod viltojumus aizsegā Å”okolādes svara zudums. Blēži ir uz dažādām ķēdēm, bet jautājums ir piedāvāt produktu ar atlaidi , lētāk, nekā ražotājs. Krāpnieks var pieprasÄ«t veikt iepriekŔēju pirmā iemaksa, kas apstiprina kārtÄ«bu, tad apstāties sazināties.

VienÄ«gais dÄ«leris, kur jÅ«s varat iegādāties Å”okolādes Slim par labāko cenu, ir ražotāja. Lai pasÅ«tÄ«tu zāles, jums bÅ«s jādodas uz oficiālo mājas ražotāja. Pēc pasÅ«tÄ«juma un tās apstiprinājumu pa tālruni, pirkums ir iepakots un nosÅ«tÄ«ts uz jums tuvākajā pasta nodaļā. Visi finanÅ”u aprēķini precēm un piegādes tiek veiktas, saņemot pasÅ«tÄ«jumu.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurÅ” bauda ārkārtas gludināŔanas, riteņbraukÅ”anas un pieauguÅ”o krāsoÅ”anas grāmatas. Viņa ir maiga un radoÅ”a, bet var bÅ«t arÄ« ļoti neuzticÄ«ga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusŔķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurÅ” bija piedzēries.

Viņa paÅ”laik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurÅ” bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai bÅ«tu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...