Skaistums

Bluronica – viedokļi, cena, kur nopirkt, nopirkt tagad

īpašības un pielietojums neiropeptīdu krēma Hialurons

Koncentrāts sejas atjaunošanos hialuronskābes ir neiropeptīds ir kosmētisks produktu, kas paredzēts anti-novecošanās, nostiprinot dabiskais ādas olbaltumvielas un kolagēna šķiedras.

Ir dažādas šādiem līdzekļiem, bet ne visi produkti ar nosaukumu “neiropeptīda” ir tieši tāds pats. Kaut arī galvenā ideja viņiem ir apmēram tāds pats, un ir izmantot ķīmiskās īpašības, aminoskābēm, lai mazinātu grumbas un padara ādu gludāku, tvirtāku un jaunāki. Lielākā daļa no viņiem cenšas cīnīties darbu nervu galiem uz sejas, un ir tendence uz laiku rīcībnespējīgu tos, vai īslaicīgi paralizē, kas arī samazina varbūtību grumbu veidošanos.

Šādus līdzekļus parasti var iegādāties interneta aptieku un tiešsaistes veikali, veselībai un skaistumam, jo ​​ķīmiskie savienojumi, ka tie satur, parasti nav pietiekami spēcīga, lai pārdotu tos receptes. Tie parasti ir lētāki nekā citi intensīvāks produktiem, kas paredzēti, lai ārstētu ādas novecošanās. Lai iegūtu labus rezultātus, jums ir nepieciešams katru dienu, lai piemērotu līdzekļus uz neiropeptīdu.

Cilvēki pērk šos produktus, lai uzlabotu ādas izskatu, jo īpaši plānas ādas ap acīm. Viņi strādā tāpat kā jebkuru citu krēmu, bet ar papildu labumu, neiropeptīdu. Neiropeptīdu ir ķēdes sarežģītu aminoskābes, kas iegūta no abām dabīgās un sintētiskās produktu, un ir paredzēts, lai mijiedarbotos ar kolagēna stingrību un elastību ādas audos.

peptīdu ķēdes aminoskābju, kas rodas dabiski cilvēka organismā, ir arī atrodami neiropeptīdu losjoni un krēmi. Kad piemēro sejas šo peptīdu mijiedarbojas ar diegiem kolagēna olbaltumvielu, kas kļūst vairāk trausli, lai saglabātu tos neskartu. Hialuronskābes sejā ir arī pretiekaisuma īpašības, kas lēni noārdīšanos kolagēna.

neiropeptīdu attiecas uz ķīmisko raidītāja tipu, kas sūta ziņojumus uz ādas šūnām. Sejas kustību, piemēram, squinting, atkārto vairākas reizes dienā, nekā laikā izraisīt grumbas. Kad piemēro neiropeptīdu koncentrātu seju, sūta signālu bloķēt nervu, kas saspiež apgabalu sejas muskuļa tika pastiprināta, un āda kļūst gluda.

Galvenais efekts hialuronskābes vērsta uz ražošanu un nostiprināšanu kolagēna. Kolagēns veido acs, kas saglabā ādas virsmas. Tas, protams, sabojājas ar vecumu, lai gan samazinājums bieži izraisa saules iedarbība uz ādu vai toksīnus no smēķēšanas vai alkohola. Kad vairāk kolagēns tiek ražots kā rezultātā piemērotu anti-novecošanās krēmu, āda savelkas un kļūst elastīga un gluda.

Daudzi lietotāji paziņot tūlītējus rezultātus, kad runa ir par izlīdzināšanas ādu. Saka, ka grumbas jāsamazina un galu galā izzūd laika gaitā, un tajā pašā laikā, palēnina izskatu jaunu novecošanas pazīmēm. Tomēr ne visi redzēt rezultātus, un tie bieži vien ir daudz izteiktākas dažiem cilvēkiem, bet citi pamanīt nekādas izmaiņas.

Ir svarīgi paturēt prātā, ka nav universāla formula neiropeptīdu losjonu vai krēmu. Var būt daudz dažādu, kad runa ir par to, kā iesaistīt ražotājus ražot līdzekļus, un kādā koncentrācijas. Iegūtie vai nav sasniegts, piemērojot vienu produktu rezultāti, visticamāk, būs piemērojama visiem kosmētikas līdzekļiem šajā kategorijā.

Cilvēki, kuri vēlas, lai uzlabotu izskatu, parasti ir vairākas iespējas. Jūs varat izvēlēties injicējamiem ārstēšanu, bet tie ir vairāk sāpīga. Lielākā daļa no injekcijas ir jāatkārto ik pēc pāris mēnešiem, lai saglabātu labus rezultātus. Ķirurģija ir vēl viena iespēja, lai gan tas ir arī agresīvas, dārgs process, un var būt ļoti riskanta. Neiropeptīdu sejas krēms satur dabīgas sastāvdaļas, kas var sniegt pretnovecošanās efektu bez risku, kas var veikt cita veida ārstēšanu. Rezultāti parasti nav tik dziļa, bet parasti ir diezgan manāms.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...