Potence

Aqua Disiac – Smaržas ar feromoniem, viedokļi, komentāri, cena, kur nopirkt,

“jo desmit meitenes statistika deviņi puiši.” – tā dziedāja varone slavenā filma “meitenes”. Kopš izlaišanas filmas uz platekrāna, situācija ir mainījusies maz. Sievietes tērē desmitiem tūkstošu dolāru skaistumkopšanas salonos un departamenti kosmētiku un smaržas, lai piesaistītu skatienu “viens”, un, lai atrastu mīlestību un ģimenes laimi par katru cenu.

Bet daudzi vīrieši cieš no uzmanības trūkuma no pretējā dzimuma, un vēlaties dzirdēt pozitīvas atsauksmes. Darbiniekiem smaržas uzņēmumi apgalvo, lai risinātu šos jautājumus tikai lietot smaržas ar feromoniem, piemēram, Aqua Disiac, un problēma pazudīs. Bet tas tiešām ir? Mēģiniet saprast, kāpēc, izlasiet instrukciju un pārskatus, zināt cenu par pudeli.

uztvere smaržas ir viens no galvenajiem cilvēka instinktiem

Tas daži smaržvielas ietekmēt uzvedību, zināju sen. Slavenā grāmata vācu rakstnieka Patrick Süskind “Smaržu”, kas tika izdots 1985. gadā, skaidri parāda, kā smarža var izraisīt naidu, ļaunprātību, piesātinātas ar romantisma mīlestību, vai nekontrolējamas iekāre. Uz ilgu laiku, tas tika uzskatīts tikai iztēle dramaturgs un tikai 1990. gadu beigās – sākumā 2000-jos gados, kas medicīnas žurnālos publicēti par bioloģiski aktīvām vielām, un struktūra ir līdzīga hormoniem, kas piesaista pretējā dzimuma. Šie savienojumi tiek sauktas par “feromonus” vai “atraktanti”.

Ar hormoniem līdzīgu aromātisko savienojumu esamība, bez šaubām, izrādījās pārstāvji no pasaules kukaiņiem un zīdītājiem. Bet zinātnieki joprojām apgalvojot, ekstrakti un interpretē šādas gaistošas ​​vielas. Lai apstiprinātu teoriju notika vienkāršu aptauju. Izmaiņas notiek smadzenēs pēc ieelpošanas kāds no savienojumiem tika ierakstīti, izmantojot īpašas ierīces. Eksperiments konstatēja, ka šajā procesā atzīšanu un analīzes smaržu iesaistīti ne tikai jomas, nervu sistēmas, kas atbild par apzinātā reakcija, bet arī limbiskajā sistēmā, kas ietekmē zemapziņu. Tas palīdzēja paskaidrot, kāpēc viņš jutās daži aromātisko piezīmi veida, daži cilvēki skaidri atceros situāciju, kas saistīta ar to.

Papildu pētījumi ļāva vispirms identificēt atraktanti, kas ir daļa no smaržas smaržas Life Sexy. Tas ir sadalīšanās produkti testosterona un citu seksa hormonu, piemēram, androstenons., Androstenol un saistīto sastāvu savienojuma. Jāatzīmē, ka eksperimenta laikā, sievietes dod priekšroku krēslā ārstēti ar maisījumu no šīm vielām sēdēt, un vīri no visām fotogrāfijām dāmām izcelt tos, kas ir apstrādātas ar sintētiskiem feromoniem. Bez tam, šie savienojumi nav smaržas, to smarža tiek uztverta par zemapziņas līmenī, un parfimērijas kompozīcijā smaržu viņi pievieno tikai pieskārienu jutekliskumu un erotikas.

alkoholiskie dzērieni ietekmē libido personas.

Ietekme uz zemapziņu – patiesība vai mīts

Kolekcija sieviešu un vīriešu smaržas Aqua Disiac prezentē gandrīz četri desmiti dažādas iespējas, vienkārši atkārtojot populāro smaržu zīmolu. Populārākais ir aromāts Nr 15 Lacoste. No ļoti dažādi, katrs pircējs izvēlēsies vīriešu un sieviešu smaržas Aqua Disiac garšu.

Manual (anotācija Aqua Disiac) saka, ka izsmalcinātu smarža garantē uzmanību no pretējā dzimuma, nenotverams vibrācijām no feromoniem izraisa seksuālo pievilcību, sākums attiecības izpaužas kā flirts ielūgumus uz datumu, jūs vēlaties lai mani mājās. Un saskaņā ar atgriezenisko saiti no attīstītājs, up-tuvu darbības hormoni smaržas Aqua Disiac atklāja pilnībā, kas vēl vairāk pastiprina vēlmi dzimuma.

Bet tagad daudzi ražotāji piedāvā produktus, kas satur feromonus. Kas ir priekšrocība Aqua Disiac?

  • Pievilcīgs izsmalcinātu pakete Black krāsu vai toni jūras viļņa.
  • Smarža izturīgs, pilnīgi identiski produktiem pazīstami zīmoli.
  • ekonomiska, pudele ar dzelzs bumbu, nodrošina vienveidīgu smaržu taukainas maisījumu uz ādas.
  • mazais izmērs no pudeles, tas tiek ievietots nelielu dāmu sajūgs vai mens wallet.
  • Zema cena droši piestiprināti Life Sexy Wild Musk savā cenu segmentā. Aromatizēts šķidrs nav nepieciešama reklāma, un ir izgatavots no dabīgām ēteriskām eļļām (skat “Lietošanas instrukcijā Aqua Disiac), kas garantē augstu kvalitāti apvienojumā ar zemu cenu.
  • Blīvi uzskrūvējamu vāciņu, kas ļauj ilgtermiņa lietot smaržas.

pastāvīga uzmanība no pretējā dzimuma pārveido personu. Saskaņā ar psihologiem, koncentrēties feromonus Aqua Disiac paaugstina pašapziņu, pārliecību, uzlabo garastāvokli, mazina depresiju, palīdz viņiem justies atviegloti. Acīs ir gaisma, kas raksturīgi tikai mīlestība cilvēki, kas ir nemainīga stāvokļa seksuālo arousal.

Smaržas ir spēcīga smarža, kas ir identiski produktiem pazīstami zīmoli.

Papildus informācija

Lai izmantotu smaržas vienkārši, un to apstiprina pārskatu un diskusiju forumos. Ar normālu darba dienā tie tiek piemēroti ādas aiz ausīm un kaklu. Bet pirms datuma, vai personai ir smaržu un plaukstas. Bet godīgāku dzimums rokasgrāmata iesaka izmantot sieviešu smaržas ar feromoniem Aqua Disiac Wild muskuss uz ādas šuvi. Tie, kas izmanto smaržas, sakot, ka smarža ir ļoti noturīga un ilgst vismaz pusi dienas. Drēbes patīkamu smaržu:

  • ilgst vairākas dienas.
  • neatstāj nogulsnes.

Lai iegādātos smaržu sastāvu Musk Wild Aqua Disiac jebkurā kosmētikas veikalā vai pasūtīt internetā. Neapstrīdams produktu kvalitāti apliecina fakts, ka ražošana tiek veikta, pamatojoties uz slēgto akciju sabiedrības “Zinātniski-ražošanas apvienība” Khimsintez “, Maskava. Par vērtējumus, smaržas ar feromoniem Aqua Disiac ir pilnīga līdzība ar zināmos produktus no paša kolekcijas, ilgst ilgu laiku, ķermeņa un apģērba un nemaina ilgstošas ​​uzglabāšanas laikā, un tiek pārdota par cenu 400 … pierādījums, kas ir daudzas atbildes no pateicīgi klientiem.

Joanna Michelle Thomas Thomas

Joanna Michelle Thomas ir 46 gadus vecs virtuves asistents, kurš bauda ārkārtas gludināšanas, riteņbraukšanas un pieaugušo krāsošanas grāmatas. Viņa ir maiga un radoša, bet var būt arī ļoti neuzticīga un mazliet sadistiska.

Viņa ir atkarīga no kafijas, ko viņas draugs Melodija Konstances zāle norādīja, kad viņa bija 18 gadi. Problēma pastiprinājās 1993. gadā.

Viņa ir musulmaņu Latvija. Viņa sāka mācīties pārtikas zinātni koledžā, bet nekad nav pabeigusi kursu.

Fiziski, Joanna ir diezgan labā formā. Viņa ir vidējais augstums ar godīgu ādu, vara matiem un brūnām acīm. Neparasti viņai ir protēzes rokas; viņa zaudēja savu cīņu ar vilcienu. Viņa ir pateicoties kafijai, Joanna izskatās vecāka par viņas faktisko vecumu.

Viņa uzauga vidusšķiras apkārtnē. Viņas māte aizgāja, kad viņa bija jauna, atstājot viņu ar tēvu, kurš bija piedzēries.

Viņa pašlaik ir viena. Viņas jaunākā romantika bija ar žurnālistu Craig Karl Ellis, kurš bija 8 gadus vecāks par viņu. Viņi izcēlās, jo Joanna bija pārāk koncentrējusies uz kafiju, lai būtu laiks Craigam.

Joanna labākais draugs ir virtuves palīgs Melody Hall. Tie ir nedalāmi. Viņa arī uzkaras ar Brodi Turneru un Ira Prestonu. Viņi bauda podcasting kopā.

You may also like...